Dev ekran televizyonum var fransız kanallarını nasıl izleyebilirim?

fransız kanallarını izlemek istiyorum bana önerileriniz nedir? Televizyonumdan nasıl izleyebilirim? Lütfen cevap bekliyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Millette amma ön yargılı.

Senin hava attığını sanıyorlar.

Arkadaşlar az mantıklı olun beyninizi çalıştırın biraz. Kız hava atacak olsa profilini niye gizlesin? Onu geçtim dev ekran diyor belki ona göre dev ekran 50 cm liklerden belki 102 bilemeyiz şimdi orasını. Ayrıca hava atmak istese... marka... modeli... fiyatlı televizyon derdi.

Ön yargılı eleştirmek yerine yardımcı olun.

Bence senin ilacın televizyoncular da uydu takanlar var ya hani. Onlar sana yabancı kanalları ayarlar tabi aldığın uydu da fransız kanalları olup olmadığını bilmelisin.

0|0
    0|0
  • dev ekran olduğunu zengin olduğunu göstermek için mi belirttin yoksa benim bilmediğim bir özelliği mi var? kanallara trip atıyor da göstermiyor mu kendini dev sanıp?

0|0
    0|0
    • herkeste dev bölümüne taktı kafayı, kardeşim bunu belirtmesem zaten bana sorucaksınız markası ne şu ne bu ne diye detayları yazdım işte.Biliyorsanız eğer cevap verin nasıl bulacağımı fransız kanallarını, bilmiyorsanızda susun.

• ben olaya fransız kalıyorum o zaman

• Reklam kokan hareketler bunlar :)

0|0
    0|0
    • herkeste dev bölümüne taktı kafayı, kardeşim bunu belirtmesem zaten bana sorucaksınız markası ne şu ne bu ne diye detayları yazdım işte.Biliyorsanız eğer cevap verin nasıl bulacağımı fransız kanallarını, bilmiyorsanızda susun.

• televizyonla fransız kanallarının alakası ne? uydu cihazından izlemiyormusun? ne alaka yani :))

• sonuçta televizyon uydusuz rus ve arap kanallarını çekiyor belki oda olabilir diye düşümdüm seninki alakasız.Bilsem sormam zaten

• Ben bu soruya çok Fransız kaldım amaç tv reklamı :D:D

0|0
    0|0

• Ahaha atarlanmana gerek yok sen onu yazmasan marka model yazsan kimse bişi demezdi ya da sadece Fransız kanalı izlemek istiyorum desen yine, insanlar senn tvni merak etmezdi bence sen stvyi izle

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye dev ekran diye belirtme geregi duydun anlamadik :)

0|0
    0|0
    • çünkü içinde normal kanallarda var fransız kanallarını bulmak istiyorum :))

• uydudan

0|0
    0|0
    • ama arap kanalları varda fransız yok :(

Yükleniyor...