Romanya hakkında bilgisi olan var mı?

Romanya'ya Erasmusla gideceğim Nasıl bir ülke insanları nasıl ucuz olduğunu düşünüyorum Gidenler var mı Romanya'ya?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanlarını sevmemiştim ben.

çok soğuktu zaten kışın gitmiştik.

ucuz mu değil miydi tam hatırlamıyorum alışveriş yapmamıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba,
    4 sene Romanya'da yaşamış biri olarak en sevdiğim avrupa ülkelerinden biri diyebilirim, Oradayken bir kere kavga edildiğini gördüm ve oranın romenleri (çingene) bile oldukça kaliteli insanlar. Araba arkadan çarpan birisi ile tamirhaneye gittik ve ufak bir müdahele yaptılar sonucunda fiyat söylendi ve cüzdanımı çıkardığımda çarpan kişi sen neden veriyorsun ki diyerek cebinden benim maaşımın iki katını çıkardı. Ben bu duruma şok oldum ve sorduğum soru neden Dacia kullanıyorsunuz ki oldu cevap oldukça dikkat çekiciydi " Romanya hangi arabayı üretiyorsa onu kullanmamız saçma mı?"

0|1
    0|0
  • gitmedim ama 3. mertebede 300 euro alacaksın 2 ile çarp sen rahat için pahallı olsa hibesi yüksek olurdu isveç gibi

0|0
    0|0
  • Kaçinda gidiyon direk oraya mi?

0|0
    0|0
  • Ooo Romanyaya giden varmıdır diye sorma millet baksana bütün Avrupayı dolaşmış herşeyde fikri var Tanzanyayı sor yemin ediyorum gittim diyen çıkar

0|0
    0|0
  • hangi şehre gidiyorsun? ucuz bir memleket sıkılabilirsin çok avrupai olmayabilir senin için ama yine de eğlenceli zaman geçirebilirsin diye düşünüyorum.ne zaman yolculuğun?

0|0
    0|0
  • Kızları cok güzel olur

0|0
    1|0
  • tek bildiğim bizi sevmezler hatırlarsan 1980-1990 lı yıllarda oradaki türklere az zulüm yapmadılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...