Medcezir Son bölüm İzleyenleri Görelimm?

Son bölüm hakkında görüşleriniz neler en çok hangi sahne bombaydı benım gorusum garibim selimin herşeyi öğrenmesi oldu :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• O dizideki herkese olurduda o selime ihanet edilmezdi bee. Ölmesinlerde. Ya ender vicdan azabı çeksin. Bu arada mira yarında gidemiyo :D

0|0
    0|0
    • Senaristin hayal gücüne hastayım ya sezzon finali herkes kavga ediyo bırbıryle :)

• yaa enderle sinan arasında noldu seviştilermiii? göstermedi ekranda hiçbişeyy

Kızlar Ne Diyor 3

• baştaki bölümlerle sezon finalini izledim sadece :D aradaki kayıpları kardeşime sorup öğreniyorum da ender selimi aldatmış sanırım o gerçekten kötü oldu o adam aldatılır mıydı ya çok yazık :(

0|0
    0|0
  • ender selimi aldatmadı ki aralarında birşey olmadı. ama ender nasıl oakdar içti o gün noldu oralar kesilmiş mi?

0|0
    0|0
  • Bir ara denk geldi kanal degistirirken tinercinin annesi babasi arabada honkuruyordu? Neden ne oldu ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben gece 12 den sonra izliyorum sansürsüz ve kesilmemiş halde hiç bir bölümünü kaçırmadım zaten 2 dizi izliyorum biri med cezir diğeri karadayı :)

0|0
    0|0
  • yaa arkadaşlar enderle sinan arasında noldu bir bilen yok mu 1 saattri kafa yoruyorum anlamadım olayııı

0|0
    0|0
  • izledim çok saçma ergen dizisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...