Survivor'da Anıl mı kazanır Alp mi?

Sizce kim... Ben şahsen ikisini de seviyordum.Diğerlerinin iki dostu birbirinden ayırması, Arkadan yapılan planları kimin yaptığını açıkça gösteriyor. Tabi siz farklı düşünüyor olabilirsiniz saygı duyarım.Anılın kazanacağını düşünüyorum.Çünkü Anıl'ı seven daha çok gibi.. Peki sizce..?

• Alp
    33% (2)40% (2)36% (4)Oy Ver
  • Anıl
    67% (4)60% (3)64% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• gitmedi anılım ya şükürler olsun <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gönlüm ,nihat yada hasanın kazanmasını istiyor,alp iki yüzlü sahtekar herifin teki..

0|1
    1|0
    • niçin ikiyüzlü

• atamam link falan...zamanım yok.

• hmm peki o zaman

• alp

1|0
    1|0
  • Alp çok iki yüzlü biri ama anıl saf sadece.

Kızlar Anıl'ı çok seviyor Anıl kazanır.

Ama Nihat ve diğerlerinin stratejisi ders olarak okutulmalı :D

0|0
    0|0
    • Alp neden iki yüzlü ..? Nihat önce Alp'e yazıcam sonra yazmıcam sonra cezalandırdım falan diyip döneklik yapıyor bence.. Zaten pazar günki bölümde alp nihat'ın ismini yazarken bunu dile getirdi. Stratejileri de çok zalimceydi bence..Yazık oldu dostlara

• alp i yakindan gordum tabi 2006 da yaninda alman sevgili vardi.Kendini begenmis bir tavri vardi.basina fes elinde tesbih olsa tam bir kulhanbeyi olurdu.Anil gercekte boyle saf ise bence anil.

0|0
    0|0
  • nıye gızlısın?

0|0
    0|0
    • çoğu sorularım gizli dandik sorularım bile.. Saçma sapan mesajlar ve arkadaşlık isteklerinden sıkıldım

• tabiki abaza gençlik özellikle almeda var diye ve kızların sevgilisi nihat+anıl saolsun

• bi alemsın valla:)))tamam...

• anıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alp kazanır inşallah

1|0
    0|1
    • İkisi de çok iyi arkadaş aslında:S Hatta alp inşallah Anıl kazanır önü açık onun falan bile demişti ben ikisini de çok seviyorum

• Pek izlemiyorum ama alp kazansın isterim

• alp gıtsınde dımdızlak kalsın anıl

0|0
    1|0
  • Alp

0|0
    0|0
Yükleniyor...