Jeux D'enfants izleyeniniz var mı?

Bugün arkadaşımın tavsiyesiyle izlemiş olduğum bir film.. Aslında ilk başta baya önyargılıydım çünkü filmin türkçesi"Cesaretin Var Mı Aşka?" dolayısıyla bunun tipik bi aşk filmi olduğunu düşünmüştüm ama oldukça ilginç bir filmmiş.Eğer aranızda izleyenler varsa yorumlarınızı merak ediorum.Kısaca bu filmde iki genç çocukluktan beri tanışıolar ve çok iyi dostlar zamanla birbirlerne aşık oluolar ama bi türlü birlikte olamıyolar hep bir şekilde engeller çıkıyor sonunda birlikte inşaatın olduğu bi yere gdip çukur gbi bi yerde tam öpüşürlerken beton dökülüo ve bu şekilde ölüyorlar.

Sizce de fazlasıyla trajikomik değil mi?Niye öyle bşi yaptılarki?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Madem sonuyla ilgili spoiler vermişsin ben de sıvayayım.

Alternatif sonlu bir film. Normalde bu tarz durumlarda diğer finali directors cut versiyonda dvd de yayınlarlar ama bu filmde her iki finali de filmde izleyebiliyoruz.

Birinci final. Beton döküyorlar ve öldüklerini görüyoruz.

İkinci final. Mutlu mesut yaşlandıkları hali görüyoruz.

Bence birinci final cuk oturuyor filme. İkinci finali ağlak bünyeler üzülmesin, psikolojileri bozulmasın diye eklemiş olabilirler :)

0|1
    0|0
    • ya tamam biliorm kötü oldu ama sonunu yazmak zorundaydm çünkü asıl merak ettiğim kısım orası:) bi de cuk oturdu demşsn ama snce de çok saçma değil mydi yoksa bu da bi oyun mydu?

• hayır saçma değil çünkü birlikte mutlu bir hayatları olacağına inanmıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Beğendiğim traji dramatik bir filmdir, Filme pek yorum yapmak istemem ama izleyicinin filmi seyrederken '' şöyle bitecek böyle bitecek bunlar kavuşucak'' gibi düşüncelerinin asılsız çıkmasını sağlamaları ve romantik bir filme dramatiklik etkileme istedikleri için olabilir. Bu filme benzer 'not defter'i vardır. Eğer izlemediysen o filmi izliyebilirsin izlediysen '' Bir Tutam Cennet'' mutlaka izle derim.

0|0
    0|0
    • not defterini izlemiştm ama bi tutam cennete de bi bakarm merak ettim şimdi:)

• İzlemiştim, güzeldi ama fazla romantik yani gerçeklikten fazla uzak anlamında romantik. Ama izlerken eğlendim 2 saatliğine ve orada da kaldı film. Bu filmin etkisinde kalan, hayatına o gözle bakmaya başlayan insanlar ortaya türüyor ki, komikler sadece.

0|0
    0|0
    • bilmem belki de bazen o gözle bakabilmek lazım çünkü fazla gerçekçilik de çok ii değil her zaman..

• bu film herkeste farklı etkiler oluşturabiliyor; kimisine çok ilginç, kimisine saçma, kimisine ise eğlencelii gelebiliyor. Bence çok iyi bir film değil. vasat bir film. ama değişik bir film olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • Ben bakmıştım kız tam evlenircek cocuk kaçırıyor falan. sonra bi inşata giriyorlar beton dökülüyor falan. ilginç

0|0
    0|0
  • burda gördükten sonra hemen indirip izledim valla bana çok saçma geldi. Aslında film ilk başlarda güzeldi iyi gidiyordu ama sonra onlar büyüdükten sonra işi iyice abarttılar sıkıcı olmaya başladı zaten bi zamandan sonra film bitsede kurtulsak havasına giriyor insan ..

0|0
    0|0
    • ya bn başladım izlemeye ztn çok büyük bi beklentiyle başlamadm filme sıradan bi aşk filmi sandm nitekim öleydi de ztn sonuna kdr çok ilginç bişi olmadı tam btecek mutlu son derken kaldım öyle o.O

• yanlış hatırlamıyorsam sonunda ölmüyorlardı :/

0|0
    0|0
    • yok ölüolar beton dökülüo ya:/ sonundaki yaşlıları diosan onlar onlar değil:)

• hmm 3 sene falan oldu izleyeli, aklımda böyle kalmış :(

• sorun değil ztn kafanın karışması çok doğal garip bi filmdi:)

• Gereginden fazla ragbet gören bir film.Çok daha iyileri var.

0|0
    0|0
  • trajıkomik değil tam bir saçmalık.bunu her zaman söylerim o film hayatımda izlediğim en saçma en anlamsız film

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan genel olarak filmi sevdim sadece sonunu ilginç buldum:)

• Bugüne kadar izlediğim en özel film..özellikle son oyunları mükemmel...love me if you dare..

link

0|0
    0|0
    • ya evet güzel ama saçma değil mi hani sonuçta ikisi de yetişkin insanlar ve 10 yıl sonra birbirlerne kavuştular bundan sonra artk ölene kadr birlikte mutlu bi şeklde yaşayablrlerdi ama direk ölmeyi seçtiler peki nie?

• ilk izlediğimde bende yadırgadım ama tekrar tekrar izleyince biraz daha ikna oldum..bence sende tekrar izle..o ince detayı görebilirsin ;)

• bırak yaa !

0|0
    0|0
  • favori filmimdir çok severim defalarca izledim:)

0|0
    0|0
  • konusu uygun değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence zaman kaybından başka hiçbir şey değil

0|0
    0|0
  • ya ben bu kadar güzel giderken bi o kadar batırılan bi film görmedm be

köprüdeki kızı izle daha güzel

0|0
    0|0
    • hmm bakarım ona da:) hani batırmaktan çok böle bi noluo ya falan oldum

• sonunu söylemeyeydin iyiydi:)

0|0
    0|0
    • biliorum ya kusura bakma onu bn de düşündüm de asıl konuyu açma sebebim de bu aslnda sonu bna o kdr saçma geldi ki:D

Yükleniyor...