"Mavi En Sıcak Renktir" La Vie D' adele bu film hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben çok etkilendim 2 gün etkisinden çıkamadım sonra topladım kendimi bir film için fazla sevişme sahnesi var ama duygular o kadar yoğun ki izleyiciye tamamen geçiyor.izlemediyseniz tavsiye ederim

1|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ziyadesiyle güzel bir filmdir. Türkler için aşmış boyutta olsa da hikayesinin içinde ayrı ayrı yer alan nitelikler özeldir. Yönetmen her sahnede mavinin bir tonunu bize göstermiştir. İlaveten şarkılarda cabası. Ayrıca Adele'in hayatında ki değişimleri de ön planda tutmuştur. En basiti, makarnalı sofradan istiridyeli sofralara geçiştir. Orada bile bir değişim gösterilmiştir.
    Aynı kıvamda değil ama içinde draması çok iyi harman edilmiş bir başka favorim ise No Mires Para Abajo isimli filmdir. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha en baştan filmin adı yanlış mavi en soğuk renk benim bildiğim ama filmde maviyi bayağı ısıtıyorlar yani bu kadarda sevişme olur mu? Zaten bu filme girmek hataymış benim için benim ve halkımızın gülmeye ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • saçma sapan bır fılmdi

0|0
    1|0
  • p*rno

1|0
    2|0
  • Aşk yok o filmde bence. Cinsel ilişki odaklılar.. İki tane kişiliği oturmamış genç kız...

0|0
    0|0
  • izlemedim -_-

0|0
    0|0
  • lezbiyen sahneleri çooook hoştu :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. Özellikle oyunculukları takdire şayan. Mavi renginin sürekli işlenmesi bir giyside, tırnaklarda, duvar renginde, tablolarda...Sınıf ayrımının ilişkiyi nasıl etkilediği, lezbiyenler arasında da bir tarafın erkek ya da kadın rolünü üstlendiği vs gibi durumlar ve özellikle aralarında ki yoğun aşk çok güzel işlenmiş.

Ben bile filmden sonra Lea Seydoux'un hayranı oldum. Oyunculuğu ve güzelliği beni bayağı etkiledi. Filmde ki Adele'in ağlama sahnelerinde içim parçalandı mendil uzatasım geldi.
    Kısacası ölmeden izlenmesi gereken filmlerden benim gözümde.

0|0
    0|0
  • Bu filmin tamamini nerde bulabilirim eksik

0|0
    0|0
  • Güzel filmdi hiç sıkılmadan izledim, bu filmin sevişme sahnelerine ihtiyacı yoktu o kadar uzun sevişme filmin havasını biraz bozmuş.Şahsen ben filme kaptırmışken o sahnelerde baya koptum.Ayrıca lea seydoux karizmanın dibine vurmuş yolda 5 erkek çevirsem onun kadar karizma durmaz heralde kadın olmasına ragmen beni etkiledi kafamda olur mu olur dedim.Tek sinir olduğum şey adele in yemek yiyişi agzını kapatmadan o makarnayı yiyişi midemi kaldırdı..

0|0
    0|0
  • o mavili çok fenaa

0|0
    0|0
  • henüz izlemedim. merak ediyorum ama. bir ara izleyeceğim. bakalım.

0|0
    0|0
    • Bakalım bakalım diyorsun yani. Iyiymiş. Bunun gibi izlemeyi düşündüğünüz filmlerin listesi yaklaşık kaç cilt tutardı?

• Sen niye boyle tepki gösteriyosunki?

• Buralar henüz alışık değil öyle filmlere , fazlasıyla yadırgandı haliyle.

Sadece Beyoğlu'nda gösterimde olduğunu duymuştum kendi coğrafi civarım olarak.

0|0
    0|0
  • şimdi burada gördüm, izleme kararı aldım ve filmin yaklasık ilk 1 bucuk saatini izledim, lez p*rnosu izliyomusum hissi yarattı. bıraktım

1|0
    0|0
  • İzlemeyi unuttuğum bir filmdi izlesem iyi olacak :)

0|0
    0|0
  • Emma miydi neydi mavi savli kevase. Filmi sevdim de o kevasenin tavirlari beni bitirdi. Tamam diğer kiz da biraz sorunluydu ama maviliyi sevmedim

0|0
    0|0
  • Güzel film. Mavi saçlı kız çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • Mavi en sıcak renktir filmini sinemada bir arkadaşımla izlemiştim. Film tartışmasız izlediğim en güzel film ve ben cinselliği abarttıklarını düşünüyorum -ki sevişmelerinin 15. dakikasında salondan kahkahalar duydum.

0|0
    0|0
    • aynen ama emma ile adelenin o son buluşma kafe gibi yerde nasıl ağladım :DD

• Evet çok duygusal bir sahneydi :))

• İzledim 3 saate yakın bir süresi var ancak izlerken sıkılmıyorsun güzel film olmuş cok büyük bir beklentıyle izlememek lazım tabi

0|0
    0|0
  • bir ara dikkatimi çekmişti de çok ayıplı diye izlemeye cesaret edememiştim

0|0
    0|0
    • ayıp değil herkesin yaşadığı bir şey ama sevişme sahnesinin uzunluğu 15 dakika ne ya

• Müsait olduğumda izlerim inşallah, hatırlattığın için teşekkürler :)

• Eheheh rica ederim :)

• Sonunu beğenmedim ama film güzeldi, fransızların lezbiyenlikle ilgili büyük takıntıları var

0|0
    0|0
    • Büyük takinti derken? Aynen adele ile emma birlesselerdi keşke

• Yani filmlerde lezbiyen ilişkilerini görmeyi çok seviyorlar, evet veya sonu bu kadar ucu açık bir biçimde bitmeseydi daha iyi olurdu

• begenmiştim, özellikle adele'nin i follow rivers sahnesinde dans ettiği sahne harikaydı.

0|0
    0|0
  • Ben gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum o filmin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...