Metal dinleyenler bir baksın, sorum var?

Metal dinleyenler varsa hangi grubu dinledigini solesin hem gruplari tanımış oluruz :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• DİO, overkill, death, anthrax, megadeth, manowar, amon amarth, slayer.pantera, venom,
    judas priest, black sabbath, metallica, iron maiden, motörhead, ac-dc, rammstein, Exodus, sepultra, machinehead, slipknot, Kiss, death, alice cooper, Twisted Sister, marliyn manson, deep purple, helloween, kreator, led zappelin, rainbow, scar the martyr, Pentagram, satyricondestruction, def leppard, van halen, korn,...

0|0
    0|0
    • Uu dostm harikasn hepsini dinledinmi kalp ritmi istiosn metallica dinle :)

• METALLİCA yı tabikide dinliyorum ama ben bir metal müzik bağımlısıyım yani çok dinlediğim için değişik gruplar dinlemessem sıkılıyorum o yüzden hepsini dinlerim müzik listem aşırı derecede geniştir

• İyi tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• hacım al sana sağlam bir grup DEATH --- ilk dinlediğim şarkısı Spirit Crusher özellikle Dynamo konser kaydını seyret eindoven 98 olarakta geçer.
    coşmak istiyorsan. Metallica nın Moskova konseri var özellikle master of puppets i dinle
    Slayer dinle war ensamble - dead skin mask- south of heaven
    motorhead dinle ace of
    iron maiden ın alayını dinle
    haggard dinle senfonik metal herr mannalig mesela
    farklı bir tarz kuzey bölgeden in extremo dinle

0|0
    0|0
    • Ağzınin tadini bilion metallica denince yuregim ziplior :)

• genç al sana metalicadan izleyeceğin videoları söyleyeyim.
      1 moskova konserinin tamamını seyret
      2 1983 cliff burton nun oldugu zamanlar konserleri var hele hele for whom the bell tolls ve master of puppets
      3- and justice for all --- girişe bak '' hall of justice painted green money talking''
      4- blackened dinlemezsen yaşama

• senfoni metal tercihimdir , özellikle Nightwish.

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...