Istanbul'da poligonlar nerede?

silah kullanmaya meraklı biriyim,ruhsattı muhsattı baya bi işim olcak amma televizyonda falan görüyorum atış poliganları var,ruhsatlı silahımı alana kadar atış talimi yapmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ;hayır kimseyi öldürmek gibi bi planım yok sadece hedefi 12 den vurmak gibi bi yeteneğim varda hoşşş insanları etkileme konusunda bu yeteneğim işe yaramıyor ama neyse.nerde bulabilirim yer lazım bana telefon melefon bilen varsa yazın lütfen.

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eyüp Poligon

Adres : Defterdar mah. Otakçılar cad. No:80 (Flatofis yanı) Eyüp

Silah ve mermi sizden 0,75 TL

Silah ve mermi poligondan 2,00 TL (Silahlar bitik vaziyette ellerinde Tisaş var)

Princess Poligon

Adres : Atakent Mithatpaşa cad. Princess Plaza No:102 B3 Ümraniye

Silah ve mermi sizden 1,00 TL

Silah ve mermi poligondan 2,50 TL (Ellerinde stoeger ve canik var)

Bunlarin haricinde Yakacikta, Floryada , Avcilar, Altunizade, umraniyede de poligonlar var :)

1|0
    0|0
    • floryadaki işime yarayabilir de onun adresi varmı sende

• 1 ay sonra gaztelere çıkıyormuşum acemi kendini vurdu diye :)))))))))))))

• 3ay

Altunzadeki ve umraniyedekinin yeri soylermisinix ve yaş siniri var mı atmak için ben biliyorum ama atmayi baska aticak yer yok

Erkekler Ne Diyor 15

• en yakın polis karakoluna git sor onlar talim yaptığı yere yönlendirirler belki de karakolda bile vardır... iyi atışlar

1|0
    0|0
  • İyi bir konu. Ben de tam bu konuyu açacaktım, İstanbul'da bildiğiniz atış poligonları var mı diye. Beraber gidelim, atışalım, kaybeden birşeyler ısmarlar. ;)

Adres veren arkadaşlara da teşekkürler, not alacağım.

1|0
    0|0
    • eşini getirirsen onada ısmarlarız :D

evli ve yaş 43 yemezler keanu :))))

• Neyi yemezler anlamadım..

• Anladım.. Konuya ilgili birini görmüşüm, hemen başka yerlere çekmeyin ya. :)

• Kadıköyde var. Ruhsat falan gerek miyor. 20 lira. 20 dk kadar öğretiyor sana kolay bir iş. Stres atmak için idealdir

1|0
    0|0
    • 20 tl ne için?

bir şarjor boşaltsam ne kadar isterler?

• cidden böyle ise müptelası olacağıma söz verebilirim. kulaklarımın pası gitsin. JERİCHO vardı bende. gittiii.gittiii gitii:-)

kardeş süpersin. ayda 4/5 şarjör atarım artık.

• güzeeeel fiyatlarda uygun görünüyor,teşekkürler

• poligonlar nerede bilmiyorum cünki bursadayım ama şunu söylememde fayda var mermi cal. göre fiyatı degişe bilir 1 yıllık bir egitim için harcıyacagın para sana bir silah alabilir yerli silahlara sakın yaklaşma avrupa olanlara bak anladıgın kadar ile yenisin fantezi yapma düşük kalibreli hesis i az ve mermi kapasitesi yüksek silahları tercih et 9,mm piyasada encok bulunan mermi ceşitidir özel güvenlik kursları silah kullanma egitimi veriyorlar bir araştır derim

1|0
    0|0
  • askeri birliklerde var küçükyalıda atış yapmştm ben ancak seni oraya alırlar mı bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • walla bende istanbulun azizliğine uğradım. memlekette sürekli ava giderdim. nefret ettim lan istanbul senden.

1|0
    0|0
  • eyüp te var bayrampaşada var

1|0
    0|0
  • boncuklu tabanca oluyor onlar

1|0
    0|0
  • bu soroyo sordugun için tesekkürler :))) bn de takip edeceğim cevapları :)

1|0
    0|0
  • umranıyede funcity de varr

1|0
    0|0
  • Keleş var olurmu

1|0
    0|0
  • Ne yaptın, uygun bir poligon buldu mu? eğer gitmek niyetindeyseniz görüşelim.. benimde düzenli gitmek isteği gibi inanılmaz bir dur tum var ve mermi fiyatı 3tl... güncel bilgi...

0|0
    0|0
  • - Isav istanbul silah Poligon - 4 Bin metrekare alana sahip av malzemeleri satış mağzamız aynı zamanda avrupa standartlarında poligona sahip bir mağzadır.

Atış yapmak isteyen genç yaşlı herkesi bekleriz.

Gültepe mah. Alageğik sk. No:1 Beşyol e-5 Florya Sapağı K.cekmece-istanbul

Tel: 0212-424-49-49

$=$ www_isavsilah_com $=$

0|0
    0|0
  • ümraniyede mne poligon var. Google dan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğitmenleri çok tecrübeliler. Bana sezgin hoca atış yaptırdı. Adam çok sabırlıydı :)

0|0
    0|0
  • Hedefi 12 den vurma gibi bir yeteneğin varmış ya hiç atış yaptın mı ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Altunizadede var... Başkent Üniversite Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğin yanında.. Hatta şöyle söyliyeyim Capitol yolu üzerinde ;))Solda.. Benzincinin bitişiği.. Şimdi adı aklıma gelmedi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...