Kapat

Paranormal korku filmleri müptelası olanlar var mı?

Korku filmlerini özellikle paranormal konulu filmleri izlemekten acaipp keyif alıyorum ya. Bu yüzden çevremdeki herkesten psikopat muamelesi görüyorum ama seviyorum işte ya sizzz :)

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• bende severim üstüne bir de en korktuğum olaylar o paranormal olaylardır
    kız kardeşim, kuzenim, arkadaş ve ben sürekli korku filmi izleriz o tarzlarda üstelik ben hep elimle sürekli en korkunç yerlerinde yüzümü kapatırım böyle de salaklık işte :(

0|0
    0|0
    • Ben de çok izlerim çok da inanırım böyle şeylere. Bu yüzden psikopat diolar zaten :)

• Internete düşünce izle o zaman :)

• yanıma birini ikna etmem lazım izlerken tek izleyemem arkadaş, kuzen ya da kardeş :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• The X Files isimli efsane diziyi baştan sona izle!

0|0
    0|0
  • O tür filmler çok durgun geliyor, gerçekten korkacağım ve gerileceğim filmler arıyorum ben.

0|0
    0|0
  • O gibi filmler bana çok saçma geliyor ama bunları izliyor diye de bir kişiye psikopat muamelesi yapmaları daha saçma. Asıl paranormal olaylar çevrende oluyor dikkatli ol..:)

0|0
    0|0
  • Bir insanın cinden veya başka bir canlıdan korkması bana normal gelmiyor. zira insan yaradılmışların en üstünüdür. Bu bakımdan korku filmleri bende komedi filmîne dönüşüyor.

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez herşeyi izlerim :D

0|0
    0|0
  • Zaten tipinde bir ürkütücü , güzelsin ama böle vahşi :D

0|0
    0|0
    • Ben öyle filmlerden bir korkarım bir korkarım böle önünü alamazlar , biraz dursun derler durdurmazlar :) Baya iyi cesaretin varmış brava sana :)

• Siz Tam Benim Kafadan mışsınız Hilall Arkadaş

0|0
    0|0
  • Hertürlü Korku filmleri güzeldir.Silent Hill tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • SEvilmez mi ya? :D Skype'ta ekip kurup 5-6 kişi izlerdik aynı anda. :D

0|0
    0|0
  • Paranormal olayları çocukca buluyorum. Normal olaylardan bahseden filmleri izliyorum

0|0
    0|0
    • Paranormal olaylari diğer kurgusal korku filmlerinden daha gerçekçi buldugum için seviyorum ben de. Tabi hepsi kaliteli olmuyor

• tamam hilal

• komedi niyetine izliyorum...

0|0
    0|0
  • paranormal sevmem pek. korku olarak şiddet falan olması lazım. şeytanın ölüsü nü tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İki gün önce izledim son filmini, çok başarılıydı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beeen! gerilim ve mide bulandırıcı filmler de dahil.

0|1
    0|0
  • cinsel şeyleri severim ben de ^^

0|1
    0|0
  • Korku filmleri candır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...