Paranormal korku filmleri müptelası olanlar var mı?

Korku filmlerini özellikle paranormal konulu filmleri izlemekten acaipp keyif alıyorum ya. Bu yüzden çevremdeki herkesten psikopat muamelesi görüyorum ama seviyorum işte ya sizzz :)

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• bende severim üstüne bir de en korktuğum olaylar o paranormal olaylardır
    kız kardeşim, kuzenim, arkadaş ve ben sürekli korku filmi izleriz o tarzlarda üstelik ben hep elimle sürekli en korkunç yerlerinde yüzümü kapatırım böyle de salaklık işte :(

0|0
    0|0
    • Ben de çok izlerim çok da inanırım böyle şeylere. Bu yüzden psikopat diolar zaten :)

• Internete düşünce izle o zaman :)

• yanıma birini ikna etmem lazım izlerken tek izleyemem arkadaş, kuzen ya da kardeş :D

Erkekler Ne Diyor 13

• The X Files isimli efsane diziyi baştan sona izle!

0|0
    0|0
  • O tür filmler çok durgun geliyor, gerçekten korkacağım ve gerileceğim filmler arıyorum ben.

0|0
    0|0
  • O gibi filmler bana çok saçma geliyor ama bunları izliyor diye de bir kişiye psikopat muamelesi yapmaları daha saçma. Asıl paranormal olaylar çevrende oluyor dikkatli ol..:)

0|0
    0|0
  • Bir insanın cinden veya başka bir canlıdan korkması bana normal gelmiyor. zira insan yaradılmışların en üstünüdür. Bu bakımdan korku filmleri bende komedi filmîne dönüşüyor.

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez herşeyi izlerim :D

0|0
    0|0
  • Zaten tipinde bir ürkütücü , güzelsin ama böle vahşi :D

0|0
    0|0
    • Ben öyle filmlerden bir korkarım bir korkarım böle önünü alamazlar , biraz dursun derler durdurmazlar :) Baya iyi cesaretin varmış brava sana :)

• Siz Tam Benim Kafadan mışsınız Hilall Arkadaş

0|0
    0|0
  • Hertürlü Korku filmleri güzeldir.Silent Hill tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • SEvilmez mi ya? :D Skype'ta ekip kurup 5-6 kişi izlerdik aynı anda. :D

0|0
    0|0
  • Paranormal olayları çocukca buluyorum. Normal olaylardan bahseden filmleri izliyorum

0|0
    0|0
    • Paranormal olaylari diğer kurgusal korku filmlerinden daha gerçekçi buldugum için seviyorum ben de. Tabi hepsi kaliteli olmuyor

• tamam hilal

• komedi niyetine izliyorum...

0|0
    0|0
  • paranormal sevmem pek. korku olarak şiddet falan olması lazım. şeytanın ölüsü nü tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İki gün önce izledim son filmini, çok başarılıydı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beeen! gerilim ve mide bulandırıcı filmler de dahil.

0|1
    0|0
  • cinsel şeyleri severim ben de ^^

0|1
    0|0
  • Korku filmleri candır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...