Erkeklik testesteronda mıdır yoksa karakterde mi?

Etrafta yeni türeyen bir kezban türü var: ''erkek adam gibi olmalı, trip yapmamalı, ağlamamalı, kısa ve öz konuşmalı.. ve en vurucusu ''beni taşıyabilmeli''

Erkeklikten önce, erkeğin insanı duygularını aşağılayıp, erkeği kıl yapısına göre ayırt eden ve erkeğin duyguları hiç yokmuş gibi davranan bu duygu kabızı ağır kezbanlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• kıh kıh kıh yav adam 75 kilo ben 58 nasıı taşısın beni :))

Erkek dediğin insandan ayrı bişey değil dir bana göre yerine göre ağlar da sever de üzülürde hatta canı çekiyorsa salıncakta sallansın erkek adamın ne işi var salıncak ta sallanıyor çocuk gibi demem hatta hoşuma gider kalıplardan taştığı için.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :))))

Bunun bir de Abuzittin versiyonları var.

" Kız dediğin İstanbul gibi olacak arkadaş, fethi zor, fatihi tek, öyle kendini bilecek, şapur şupur öpmeyecek, Türkan Şoray gibi öptürmeyecek, Banu Alkan gibi çalkalamayacak. Evlenince sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yataktan en beter kötü kadınım olacak

Olacak dedim uleeeen ! "

2|1
    0|0
  • ahhh keşke herkes senin gibi olsa

aynen sana katılıyorum

toplum baskısı yüzünden erkekler içine atıp erken yaşta mefta oluyor

onlar gidince bizde arkalarından yarı ölü gibi yaşıyoruz

0|2
    0|0
  • Bende o kezbanlardanım o zaman.

0|0
    0|0
  • Nasıl hissediyorsa öyle, olduğu gibi...beynim karıncalansın.

0|2
    0|0
    • (kezbanlar kısa sürede kendini imha ediyormuş.)

Erkekler Ne Diyor 3

• Haha hakkaten en süperi "beni taşıyabilmeli." Sanki çanta taşıyor/taşıttırıyor. Kendini ve karşısındakini eşya yerine koyan yozlaşmış zihniyet.

Şimdi birileri çıkacak, yok biz öyle demek istemiyoruz da, yanımıza yakışsın demek istiyoruz da, statümüze uygun olsun demek istiyoruz da... Bir sürü palavra, bahane, boş laf.

Karakteri hoşuma gitsin de, yanında kendimi güvende hissedeyim de, ok; ama "beni taşıyabilmeli" de nesi yahu. Kendinizi ifade ederken kullandığınız kelimeler aşka ve hayata bakışınızın aynasıdır.

0|2
    0|0
  • erkeklik olcek varmis alnina dayayip bakiyorlarmis :D yahu sevmiyorum erkek adam su bu diyenleri. erkek adam ararken insan yerine hayvan buluyorlar zaten

0|1
    0|0
  • Klasik Türk kezbanları ile ilişkiyi keseli 2 yıl oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...