Karşı cinse hangi müzik aletini yakıştırıyorsunuz?

.. ve çalabildiğiniz alet var mı? Varsa nelerdir?

Ben bir bayan olarak, bayanlara daha çok keman yakıştırıyorum ve kendimde öğrenmek istiyorum. Erkeğe ise keman hariç hepsini yakıştırıyorum.

0|0
21|45

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Ben hiç bu konuda düşünmedim ama bir arkadaşım -nedense- çello çalan kadınların ona çok çekici geldiğini söylemişti.

0|0
    0|0
  • Ben çelloyla uğraşıyorum.Kadınada çello yakışır bence.Kemanda güzel duruyada yüzü başka tarafa baktığı için biraz garip geliyo.Kadınım karşımda çello çalsa bana bakarak ı hı ıhı :) Neyse çello ikisinede :)

0|0
    0|0
  • klasik gitar piyano ve bass gitar çalabildiklerim ama kesinlikle klarnet çalmak isterdim kesinlikle yan flüt ve çello kadın baş tacıdır eli öpülesidir.

0|0
    0|0
  • maalesef klasik cevabı vermek zorundayım:))) e ama öyle yanii:)))
    ben çokazbiraz bağlama çalıyo gibiyim

0|0
    0|0
    • Olsun çalabiliyorsun ya ona bak, hiç bilmeyen insanlar var.

• aslında tüm enstrümanları inceledim.yaylılara baktım.okadr çok tel ve perde varki kafam karışır.üflemelilere zaten nefesim yetmez.vurmalıları deniyim dedim eli ayrı ayağı ayrı kontrol et.adamı zayıflatır.konserlere neden donlar çıktıklarını anladım.biyandan diğer çalgıları biyandan solisti takip et.olur iş değil.bende eniyisi hepsinin çalındığı cdleri daha mantıklı buldum:)) bisürü eleman çalıyo ben geçişleri yaptığım için alkışı ben alıyorum:))

• şahin beyden yeni öğrencisine : http://www.youtube.com/watch?v=JrNfnpo9lfY

0|1
    0|0
  • sherlock izle sonra keman konusunu bir daha düşün :D

0|0
    0|0
  • Batery her zaman farklı gelmiştir. Batery kullanan karşı cinste pek denk gelmediği için, pek yakıştırma konusunda fikir edinemedim.

Ayrıca bende batery çok çalmak isterdim ama olmadı :)

0|0
    0|0
    • Yaşı falan dinlemeyip hayallerinin peşinden gitmelisin:) evet bende hemcinslerimden görmedim

• Yaşla alakalı bir takıntım yok da bir yerlerden başlamak için iyi bir bahene ve beni buna itecek iyi bir dosta ihtiyaç var:) Yoksa bana kalırsa her şeyi ertelediğim gibi bunu da erteledim bunca zamandır.

• Hayallerin için, kimseye değil içindeki ile yüzleşmeye ihtiyacın var.

• genellikle karşı cinse üflemeli, çalmalı aletler yakıştırıyorum

saksofon, klarnet bunlar örnek olarak

0|0
    0|0
  • keman yakışır kadına

erkeğe de gitar yakışır sanırım

ancak tip e göre değişkenlik gösterebilir tabii

0|0
    0|0
  • saksafon yakışıyor be

0|0
    0|0
  • Saksafon

0|0
    0|0
  • Gitar, keman ve piyano çalıyorum. Kızlara yan flüt çalmak çok yakışıyor bence.

0|0
    0|0
  • keman <3

0|0
    0|0
  • Erkek- Elektro gitar
    Kadın-Keman

0|0
    0|0
  • Çelloyu çok seviyorum :) Öğrenmeyi isterdim.Şuan sadece gitar kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Saxaphone hanımlara çok yakışır

Susanne alt. Vimeo dan arattır dinle

0|0
    0|0
  • Gitar yakışabiliyor kızlara..Yada piyano..

0|0
    0|0
  • Kim neyi çalabiliyorsa ona yakıştırırım.Sonuçta sanat gösteriş değildir.

0|0
    0|0
    • Gösteriş diyen yok, yakıştırmak çok başka bir şey.

• tamamda neyini yakıştırıcaz müzik aletinin nasıl bir bakış açınız var sizin müziğe anlamadım.Müzik aletinin güzel yanı sesidir görünüşü değil.Kim hangia leti en iyi çalıyorsa ona o yakışır yani.asıl sen müzik aletinin bir aksesuar olamdığını anlamıyorsun bence.

• Sen hariç kimse böyle düşünmemiş. Otur bir daha düşün bence, kimse aksesuar olarak görmüyor. Her cinsiyetindrenher aleti çalan var, sesi güzel diye herkesin eline yakışmaz mesela.

• Keman ve Arp. Ama müzik aletlerinden sadece borazan yakışmaz kızlara

0|0
    0|0
  • keman ve piyano yakışıyor bence bayanlara, ben piyano çalıyom az buz onu geliştirip keman öğrenicem birde ^o^

0|0
    0|0
    • Bayana keman yakıştığı kesin, piyanoda ayrı havası var. Piyanist olma ışığını görüyorum sende.

• bayanlara saksafon yakışır...

0|0
    0|0
  • Tulum ^^

0|0
    0|0
  • Benim de çalabildiğim enstrümanlar ise piyano, ritimli klavye ve bas gitar.

0|0
    0|0
  • Keman, Kemençe, Çello :D

0|0
    0|0
  • saksafon yakısır benim karşı cişnsime :D :D

0|0
    0|0
  • Bayanlara aslında en çok arp yakışıyor benim gözümde. Tıpkı birer peri gibi. :)

0|0
    0|0
  • Arp...

0|0
    0|0
  • Zurna :D akdlkaşd a

0|0
    0|0
  • Viyolonsel :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam