Taksimde rakı balık yapılabilecek müzikli yer?

taksimde rakı balık yapılabilecek müzikli yer nere var

Güncellemeler:
yarın gidecem, bir de yaş ortalaması düşük olsun istiyorum

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• eleos var, galata rum meyhanesi ama taksimde çok iyileri yok ona göre

1|0
    0|0
    • nerde var iyileri bir de yaş ortalaması düşük olsun istiyorum

• galata köprüsü olabilir yaş ortalaması düşük istiyorsun tatlımda rakı-balığı meyhane tarzı yerlerde yaparsın orda da gençler bulunur tabi ki ama yaş ortalaması yüksektir

Erkekler Ne Diyor 10

• vayyyy kral ;)) taksimde çiçek pasajı 1 numara ondan sonraaa hm cumhuriyet meyhanesi meşhurdur. nevizadede mavi boncuk var. ama bana kalırsa asmalıya gelin ya da chantaya gidelim :))

0|0
    0|0
  • Çiçek pasajına git diyecemde.. Rakı balığa taksime gidilirmi be kardeşim.. Rumeli kavağına git.. Anadolu kavagına git.. hiç bişey bilmiyosan kumkapıya git..

0|0
    0|0
  • yani çok dindar olduğumu söyleyemem ama bu gün kandil gecesi sen o işi yarına bıraksan olmaz mı?

0|0
    1|0
  • çok var zaten bir sokak boyunca bu tarz yerler vardı. sokağın adını unuttum. rahat bulursun birine sorsan bile.

0|0
    0|0
  • yarın yap ben sana yer sölerim

0|0
    0|0
  • Taksim'değil'de Beşiktaş'ta Var Oraya Git Derim...

0|0
    0|0
  • rakı balık dediğin boğazda sahilde yapılır 4 duvar arasında rakı balık yapıldığı nerde görülmüş

0|0
    0|0
  • içki bütün günahların annesidir , içki içmeyin lütfen

0|0
    0|0
  • boşver rakıyı al gel bize :) kardeş kardeş takılırız :)

0|0
    0|0
  • Daha Yaşın Ufak Gızım Birde Rakı Balık İstiyor Hanımefendi Oyyy Kıyamam Kim Dertlendirdi Seni Böyleee Al Bakkaldan Rakını Balığınıda Evde Yersin Güzelim A::DASF:DasFa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...