Kitap önerisi olan varmı?

çocuklugunuzda okudunuz, yakın zamanda okudunuz, elinize aldınızda sonunu merak ettıren okurken cok zevk aldınız, yahu bu kitap bir harika dedıgınz bir kitap öneriniz varmı?

0|0
1435

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşimin hikayesi ve serenad diyorum sana.kardeşimin hikayesi; aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, kuşku ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksın.
    serenad ise başlı başına bir şahesar benim nazarımda, teşekkür büyük üstad zülfü LİVANELİ.

0|0
    0|0
    • ne guzel ya sormadan acıklamıssn kıtabn ıcerıgını en ıyı cevap secerım ben bunu

• Rica ederim ne demek, ama okursanız daha mutlu olurum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• Montaigne - Denemeler (Kaç kez okudum bilmiyorum , her seferinde rahatlamış olarak başından kalkarım)
    Bozkurtların Ölümü
    Ruh Adam
    Cengiz Han-Ovaların Kurdu (Conn Iggulden)
    Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok (Osman Pamukoğlu)
    Aşkın Elçisi ( Ahmet Turgut )
    Yer Eksi İki (Hakan Evrensel)

1|0
    0|0
    • montaıgne denemeler kıtabını okudunda neden rahtlamıs kalkıysn

• Çünkü Montaigne kitapta içgüdülerimiz ile ilgili bir çok örnek vermiş , bu sayede kendimi sorgulayabiliyorum.İlginçtir her okuduğumda yeni bir aydınlanma , farkındalık oluşuyor

• cok merak ettım sanırım bende var ama okumamıstm tesekkurler

• Çocukken en sevdiğim kitap Define Adası'ydı. İnsanı rom bağımlısı yapabilir.

1|0
    0|0
  • Anadolu tarihin de ki milletlerin mitolojilerini merak ettiğim den Elvin Azar adlı yazarın Seks Tanrıları adlı kitabını bitirdim yakın zamanda.
    Kod Adı:Bozkurt adlı kitabı Cüneyt Öztürk yazmış.Kıbrıs olaylarını anlatıyor.

Bunların dışın da yeni kitap okumadım daha

0|0
    0|0
  • Şu an Platon'un Alkibiades I-II kitabını okumaktayım, Sokratik diyaloglarından birisidir...

...kişinin özünde ruhundan ibaret olduğu ve ölçülülük üzerinedir...

0|0
    0|0
  • bir ara okumustum kanun benim cok eskiymiş ama katili merak etmiştim :))

0|0
    0|0
  • Christian Jacq Ramses serisi 5 kitaptan oluşuyor bu adamın başka kitaplarını okumanı tavsiye etmem sadece Ramses serisi. Eğer Fantastik kurgu seviyorsan Stephan King Kara Kule serisi müthiştir.

0|0
    0|0
  • Şeytanın Çırağı serisini okuyabilirsin. Gerçi şu an sadece 2 kitap çıktı ve ilk kitabın sonu aşırı beklenmedikti. İkincisi de öyle. Okumanı tavsiye ederim. Tabi adıyla yargılamayacaksan.

0|0
    0|0
  • EL TURCO müthiş bir kitap tüm herkese öneririm 2. Viyana kuşatmasının bilinmeyen yönlerini anlatıyo süper bir kitap

0|0
    0|0
  • Martı
    Savaşçı
    Dergi olarak genç beyin. Her sayısı kitap gibi

0|0
    0|0
    • genc beyını hıc okumadm tek bı dergıye uyeym o da natıonal geographıc

• Kişisel gelişim konulu ama içinde kültür, psikoloji, tarih, mizah birçok şey var. Ve hiç reklam yok. bir sayısını mutlaka al bak

• evet n.g eskısınden daha fazla reklam koyuyo sayfalara buna sınır olyrm tesekkurler

• Bozkırın sırrı Türk peygamber diye bir roman var.Çok sevmiştim.

0|0
    0|0
    • tarıhı bır romanmı

• 3000 yıl öncesinin Orta Asya'sında geçiyo hikaye.O zamanların yaşayısından kesitler var, Kuran ayetlerine atıflar var falan çok iyi kitap.Daha önce okumadığım ayetleri okudum o kitap sayesinde.

• ne guzel yararlı bıseymıs tesekkurler

• dublörün dilemması adam başka bir kafa ile yazmış ben çok sevdm özellikle betimleri kelime seçimi ve hikaye çok sarıyor

0|0
    0|0
  • ne tür bir kitap istiyorsun sen onu söyle ;)

0|0
    0|0
  • aşkta şeytan karışır

0|0
    0|0
  • Adam Fawer - Olasılıksız kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ahmet batman sabah uykum mutlaka oku derım..

0|0
    0|0
  • adam fawer - empati

0|0
    0|0
  • Konusu ne olsun kitabin. Siyasi. Dini. Roman v.s

0|0
    0|0
  • Ölüm ve Ötesi. ( İmam-ı Gazali )

0|0
    1|0
  • Çöle inen nur Necip Fazıl