Türkiye'de en iyi bayan rock vokal sizce kim?

Bir Şebnem Ferah hastası olarak gözüm başkasını görmez ama Deniz ÖZBEY (VEGA) da çok iyidir. Sizin favoriniz kim?

• Şebnem FERAH
    62% (8)71% (17)68% (25)Oy Ver
  • Özlem TEKİN
    0% (0)17% (4)11% (4)Oy Ver
  • Aylin ASLIM
    8% (1)12% (3)11% (4)Oy Ver
  • Gökçe
    8% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Fatma TURGUT (Model Grubu Vokali)
    15% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Deniz ÖZBEY (VEGA)
    7% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu saydığınız isimlerin hepsi oldukça başarılı ve kendilerine göre tarzlara sahipler. Ses kalitesi olarak şüphesiz şebnem ferah ön planda. Özlem Tekin bana göre çok ayrı bir yerde ve tarzını çok seviyorum. Gökçe çok eğlenceli. Fatma ise joyturk akustikteki "yalnızlık senfonisi" performansıyla beni benden aldı ve coverladığı parçaların ona daha çok yakıştığını farkettim. Yine de oyumu Türkiye'de rock müziğe en çok katkı yapan Şebnem Ferah'a kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • Haklısın Şebo tartışılmaz bir isim ama sahne performasında, bence Özlem Tekin daha iyi çünkü özlem'in konserinden dayak yemiş gibi çıktım yorgunluktan öldük resmen, şeboda çok çoşamıyosun tabi buna şarkıların ritimlerinin etkisi büyük ama yinede şebo, diğer taraftan fatma nın tarzı resmen beni alıp başka diyarlara götürüyor, deniz desen benim gibi Ankara aşığı birine yapılacak en damar parçayı yapmış ve beni kendine hayran bırakmış biri. Hepsi başarılı ama şebom bambaşka ne olursa olsun :D şeboyla büyüdük

• Aynen Şebnem Ferah ile büyüdüm ben de ama Özlem Tekin'i hep daha sempatik buldum bence bunda duyguyu karşısındakine daha çok geçirebilmesinin katkısı var, diğerlerine göre daha içten geliyor, oyunculuğunu da beğeniyorum ve çok eğlenceli bir insan olduğuna eminim.. arkadaş olmayı isteyeceğim insanlardan biri kesinlikle :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Özlem TEKİN

0|0
    0|0
  • Canlı dinledim Şebnem Ferah demek ; tecrübe , sahne performansı , şarkılar , duruş, ses kalitesi ve canlılık bir kadın olarak Türk Rock müziğine katkıları tartışılmaz. Biraz daha tarzı farklı olan Gökçeyide dinledim sahne performansı ve canlılığı çok iyi eğlenceli bir şarkıcı oda ama yinede tek kelimeyle ''ŞEBO''

0|0
    0|0
  • Şebnem ferahtır bence.

0|0
    0|0
  • sebnem ferah

0|0
    0|0
  • Sebnem

0|0
    0|0
  • Şeboo can can <3

0|0
    0|0
  • Tabiki Şebnem Ferah.

0|0
    0|0
  • diğerleri de iyi vokaller olmasına rağmen Şebo'nun bu kategoride yeri ayrıdır;)

0|0
    0|0
  • Şebnem FERAH

0|0
    0|0
  • tabiki famitma :)) jolly joker da çıkıyor az kaldııııı :)) gelinnnnnn :)

0|0
    0|0
  • şebnem ferah tabiki

0|0
    0|0
  • Hepsi de çok iyi ama Şebnem Ferah hepsinin bir adım önündedir her zaman

0|0
    0|0
  • Şebnem ve özlem

0|0
    0|0
  • Rock'n roll'a yeni at bulunacak olunsaydı kesinlikle mahmut tuncer olurdu.

0|0
    0|2
  • Şebnem Ferah'dan başkası yalan :)

0|0
    0|0
  • asena özçetin -- kara kedinin solisti

0|0
    0|0
  • şebnem tabki

0|0
    0|0
  • şebonunkı rock degıl

0|0
    0|0
  • Aylin Aslım

0|0
    0|0
  • Tabiki de şeboo canli performansina bu listedeki hic bir isim yetisemez... :)

0|0
    0|0
  • ne rockı yaww doğru düzgün bir şeyler dinleyin bence.

0|0
    0|2
    • düzgün veya değil saygı duy, dinlemiyosan başkalarının dinlediğine laf atma. Saygılı olun biraz. Kaldı ki rock gayet düzgündür.

• Rosso sen git arsız bela dinle tam senin kafa yapısına uygun O.o

• arsız marsızda kim yaw ben yabancı dinlerim.

• değeri bilinmesede rocktan pek anlamasamda bana göre özlem tekin çünkü Türkiye'de Rock müziğin gelişmesinde en büyük rolü o oynadı bana göre

0|0
    0|0
  • Şebnem FERAH
    tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...