Kapat

Sia - Chandelier Şarkısı sizce güzel mi? Klibini izlemenizi tavsiye ederim hoş olmuş?

Sia - Chandelier Şarkısı sizce güzel mi? Klibini izlemenizi tavsiye ederim hoş olmuş

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sia hakkında yapılan olumsuz yorumlara kesinlikle karşıyım. Öncelikle Sianın yüzünü göstermeme sebebi sektörde yüzü ile değil sesi ile tanınmaya çalışması.2) Rihannayı taklit etmeye çalışıyor denmesinden kesinlikle nefret ediyorum çünkü Sia Rihanna gibi İllumünati'yi arkasına alsaydı emin olun Rihannadan daha çok tanınacaktı ve ortada şöyle bir problem varki sianın hastalığı olan groves hastalığı sebebi ile sianın vücut yapısı ve yüzü çirkinleşti.
    Eğer Sia'da Rihanna gibi klibinde siblümünal (herneyse) mesaj taşısaydı ve pardon ama Birtaraflarını açıp oradan oraya koştursaydı emin olun Sia Rihannayı SOLLAMIŞTI. Lütfen Birdaha Sia Rihannayı taklit ediyor demeyin.!

0|0
    0|0
  • Al Birde Charlie'Den Dinle..

http://www.youtube.com/watch?v=dWInNGhwidQ

0|0
    0|0
  • İngilizcen yoksa sözlerine bakmanı tavsiye ederim ayrıca Sia'nın sesini ben Whitney Houston'un sesiyle beraber en iyi sesler listeme koyuyorum

0|0
    0|0
  • En İyi Cevap

0|0
    0|0
  • sesi çakma rihanna..

0|0
    1|1
    • evet basta cok benzettım hatta onun gıbı yapmaya calısmıs sonradan kendi sesi belirginlesiyo :)

• Ama.bu dinlenilmesine engel degil ikinci bir rihanna cok degil az gelir boyle sesler:)

• rihanna candır be kimseyi yerine koyamayız :)

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...