Belgesel izler misiniz , önerebileceğiniz bir belgesel var mı?

Belgesel izler misiniz , önerebileceğiniz bir belgesel var mı?

Güncellemeler:
güncelll

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle merhaba,

Belgesellere bayılırım ve seve seve belgesel önerebilirim. Ancak internet sitesi/adresi gönderemiyorum. Sanırım seviye ile ilgili. Ne tür belgesellerden hoşlandığınızı bilmiyorum. Ama aşağıda ismi geçen belgesellere göz atabilirsiniz.

Osmanlı Tarihi (Halil İnalcık'ın anlatımı ile)

Cosmos: Bir Uzay Serüveni

Osmanlılar Avrupa'nın Müslüman İmparatorları (The Ottomans: Europe's Muslim Emperors) (Avrupalıların gözüyle Osmanlılar)

ABD'nin Gizli Tarihi (Siyasi Belgesel)

Amerika'nin Tarihi (America: The Story of us)

İnsanoğlu (Mankind)

Naziler-Belgeseli (The Nazis a Warning from History) (Adolf Hitler'in yükselişi)

Unsere Mütter Unsere Väter (Türkçe Altyazılı Almanca bir belgesel) (3 bölümden oluşan 2. Dünya Savaşı belgeseli) (Belgeselin kimler tarafından yapıldığını bilmiyorum. Ama Almanya'nın gözünden 2. Dünya Savaşı'nı anlatıyor. Hayalleri, umutları ve aşklarıyla 5 gencin savaşla birlikte hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor. Belgeselden çok tarihi bir filme benziyor. Ağlayarak izlediğim bir fikm. Şiddetle tavsiye ederim.)

Büyük Dünya Tarihi Belgeseli (NTV tarafından yapılan enfes bir başka belgesel. Konu olarak insanlık tarihini inceliyor. Şiddetle tavsiye ettiğim bir başka belgesel)

Dinazorların Krallığı ( Planet Dinosaur)

0|0
    0|0
    • merhaba , hitlerle ilgili bir belgesel hep izlemeyi düşünüyor ama unutuyordum :) onunla ilgili bir şeyler bakıcam şimdi önerileriniz için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...