Tecavüzcü Coşkun ve Nuri Alço arasındaki 10 farkı bulabilir misiniz. :)?

Bir soru sorma aşkı geldi kaç gündür. :)

Bu adamlar bizim korkulu rüyamız olmuş bir zamanlar. Seyhan Sevinç yazmış maddeleyerek. Çok güldüm okurken aynen kopyalıyorum belki okumayanlar vardır. Son madde süper.

1) Tecavüzcü Coşkun direkt saldırarak şaşkınlık ve korkuya yol açar; Alço ise tarzında hayal kırıklığı barındırır ve bundan beslenir.

2) Coşkun sapıktır; hemen tecavüz eder, Alço ise güzel laflarla kandıran ağırbaşlı bir tecavüzcüdür.

3) Alço kentsoylu, patron tecavüzcüdür; Coşkun ise proleter.

4) Alço İtalya'dan giyinir; Coşkun jean giyer.

5) Coşkun tecavüzden sonra yarı çıplak kaçar. Alço ise olay mahallini terk etmez; şarap ve puro içer.

6) Coşkun beş parasızdır, işini ayakta halleder. Alço zengindir; genelde yatak kullanır.

7) Alço işi tek başına yapar. Coşkun ise genellikle yalnız değildir. Mutlaka arkadaşları da sebeplenir.

8) Coşkun kaybetmişliği simgeler, bu yüzden korkacak bir şeyi yoktur. Alço ise 'şey'lerin sahibidir; bunları kaybetmekten çok korkar.

9) Coşkun bastırılmış cinselliğin hıncını hayvanlaşarak alır ve bayanı kıstırdı mı biçimsiz bir kahkaha atar. Alço sahte evlilik vaadiyle kandırır ve yıllar yılı kullanır. En fazla sinsice sırıtır.

10) Coşkun bir toplum kurbanı simgesidir, tedavisi mümkün olabilir. Toplum ise Nuri Alço'nun kurbanıdır. Tedavisi mümkün değildir.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• :) Hay allah. Şimd bu adamlar gerçekte şeker gibi adamlar, hele Coşkun. Robin Hood, "hırsızlık" edimine masumiyet yükler gibi olmuştu; korkum bunlar da bir benzerine sebebiyet verecekler. Onlara diyoruz ki buradan... Sempatikliğinizi ulu orta göstermeyin. Bizim halkımız, karakterler için cenaze törenleri düzenlemiştir.

Coşkun, kuyruklu yıldızdır, bir katre alevdir. Parlar ve söner... Alço ise Thomas Mann kitapları gibidir. Uzun vadeli, kalıcı hasar bırakır.

Coşkun, "avam"dır. Alço ise "havas".

Tabii Nuri Alço dendi mi röpteşambırı da unutmamak gerek. Gözünü İtalyan möbileli bir salonda açan kızımız, mavi röpteşambır içinde, eli viskili bir adam göürr.

Alço, bir filmdeyse yuvarlak masa toplantısındadır. Ancak bir Kral Arthur olmadığı için Excalibur'u yoktu. Beyzbol sopası ile idare etmişti. Evet, o aynı zamanda sinemamızın Al Capone'sidir. Mafyatik rollerin aranan kanıdır.

12 Eylül, zahirde teröre karşı yapılmışsa da, 24 Ocak "gül"ünün dikenlerini ayıklama maksatlıdır... 28 Şubat, asıl balans ayarını Susurluk'a çekmiştir... Cemaat tartışmaları ise, 17 Aralık'ın panzehiri niyetine sarılınan can simidi olmuştur...

Madem öyle. Konuya da uygun fon müzikli, hoş bir swf ile bağlamalı;

http://www.youtube.com/watch?v=6-OAMAi_8DY

1|0
    0|0
    • O videodaki müziği seviyorum bir Yeşilçam hastası olarak. :)

• Rehberimiz derken. Yani sen de mi gazozdan ekmek yiyenlerdendin bunu mu anlamalıyım? :) Yakıştıramadım.

Brother Louie'yi iyi ki yazmışsın ben dinlerim artık her girdiğimde. Şunu dinleyip de kanı kaynamayacak ya da dans etmeyecek insan azdır herhalde. Kendime bir kısayol yapayım.

http://www.youtube.com/watch?v=1NoB3xx2XuU

• Yazlık sinemalarda içine beyaz leblebi atılıp içilen Çamlıca gazozları kadar masumum. Nerdeee o ekmekler!

80'ler Türk Sineması'nın Modern Talking'den yediği ekmeğin çeyreğini yesek kafiydi.

Brother Louie'nin girişi dehşet.

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah ne versın hıkmet versın kanks

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=7bWNWJMG1F8
    coşkun gerçek tecavüzcüdür gördüğün gibi erkeğe bile vurduruyor

0|0
    0|0
  • Nuri Alço elit takılır Çoşkun ne bulursa...

0|0
    0|0
  • Biri olaya direk daliyor digeri dolayli yollardan

0|0
    0|0
  • abii uğraşılmış 10 fark çıkartılmış valla

0|0
    0|0
  • Röptesambırı unutma :) Coskunda görmedim hiç

0|0
    0|0
  • tecavüz kelimesini duymaya bile iğreniyorum