Ateist bilimci Stephan Hawking'in İslam'ı öven sözleri?

5o yıldır als hastalıgyla yaşayan 30 senedir felç 25 senedir dilsiz olan yazılarını bogazındaki tek kasa baglanmış bilgisayarından yazan ünlü ateist bilimci stephen hawkingin islam için , zaman daraldı insanlıgın kurtuluşu artık imkansız seçilmesi gereken yolu benim gibi aciz bir adamın bunları dünyaya yayacak ne zamanı ne dili var demesi kıyametin habercisi olabilirmi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım kuyu nerede, taşı çıkartalım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en çok senin dinin övüldü en mübarek sensin

0|0
    0|0
  • :D Yalann Yalannnn.Ufak bir olumlu söz bile övgü oluyor.Eeee zeki büyük bir adam tabi.Einstein'i bile teist yapmaya çalışıyorlardı :)

0|0
    0|0
  • Element uydurma

1|0
    0|0
  • stephan bunamış olabilir

0|0
    0|0
  • misyonerlik for..! canım boş yalanlarınla ve boş aklınla insanların zamanını çalma.!

0|0
    0|0
  • Sen palevere bırak! bırak! bırak! bırak!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• asfjsdgfkdaslfkalfaklfjaklsfjalkfjklajfl Stephan Hawking hayranı biri olarak hakkında çok şey okuyup dinleyip biliyorum :D nasıl salladın sen bu yazıyı be canım. Stephan Hawking sonuna kadar ateisttir inanmayın böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Kaynak?

0|0
    0|0
  • stephen hawkingin din hakkındaki tek sözü bilimle bunun doğru ya da yanlışlanamayacıgıdır.

hiçbir aklı başında bilim adamı böyle bir şey söylemez.

yani neyin peşindesiniz anlayamıyorum inanıyorsanız inanın işte. bilim adamlarından ne istiyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...