The truman show u izleyen var mı?

the truman show u izleyen var mı?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• çok güzel güzel filmdir.. hani başucu film derler o tipten..

0|0
    0|0
    • seni izledikleri düşüncesine kapıldın mı hiç?

• bilmem.insan kedi kaderini yazar bence.mesela en gıcık olduğum sözler.kısmet.olacağı varmış.falan.bide ölüme anlam yüklemek

• kaderimiz zaten 2 ye ayrılır :) birisi külli kaderdir bu kesin olan şeyler.. mesela doğumumuz ölümümüz vs.. diğerinin adını unuttum ama oda bizim yaptığımız şeylerle şekillenen kaderdir.. yani yanlış bişeye inanmıyorsun :) kısmet olacağı varmış vs sözlere bende anlam vermiyorum.. bilmemekten kaynaklanıyor sanırım.. ölüme anlam yüklemek konusunda hiç düşünmedim :) ama bunlar herşeyin nedeni olmadığı göstermezki :) mesela kuranda çok şey anlatılır birşeylerin nedeni olduğunu :) sadece sorgulayıcı birisin ve doğrusuda bu zaten sorgulamadan bulamayız :)

• O filmi kimse izlememiş deyolar, hatta öyle bir film yok deyolar

0|1
    0|0
  • izledim hoş film

0|0
    0|0

• teoride izleniyoruz inanıyorsan manevi varklıklar tarafından inanmıyorsan insanlar tarafından , bilişim sektörü çok ilginç...

• ben uçakla yurt dışına seyahat edene kadar o düşünceyle yaşadım tam 5 sene boyunca lan acaba olabilirmi dedim. :D

0|0
    0|0
    • ahahaha

• gerçekten insan düşünüyor ama lan dedim bu teknolojiyle yapılır bu iş eyer yapılmadıysa yaparlar yoksa yapmışlarda bir tek benimmi haberim yok

• beeeen :))

0|0
    0|0
  • izledim tatlim

0|0
    0|0
  • izledim.

0|0
    0|0
  • tabiki de. şahane film.

0|0
    0|0

• Hiçbiri yok. İnanç sahibi ve çok sorgulayan bir insanım (kutsal kitabın önerdiği gibi). Benimki sadece (...) işte bulamadım o boşluğu.

• anladm

• Izlenmez mi kült bir film oldu artık

0|0
    0|0
  • 3 4 kere falan :)

0|0
    0|0

• hangisi?

• person of interest :)

• jim carrey evet izledim..

0|0
    0|0

• insanlar hakkımda bilmemesi gerken şeyleri biliyor.facde arkadäşımın sayfasına bakıyorum o arıyo.eski erkek aradaşımı özlediğimi söylüorum bir arkadaşıma akşam mesaj atıyor

• enteresan gerçekten...ya beni ekler misin ya da mesaj atar mısın konuşalım bi?

• Spoiler vereyim madem. Filmin sonunda setten kurtuluyor ve kahramanımız gerçek dünya ile tanışıyor.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Muhteşem, izlemelisin

0|1
    0|0
  • evet izledim :)

0|0
    0|0
  • Evet, guzel bir film.

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0

• hayır hiç düşünmedim böyle birşey

Yükleniyor...