Dünya üzerinde en çok gezip görmeyi istediğiniz yer neresi?

Dünya üzerinde en çok gezip görmeyi istediğiniz yer neresi

Güncellemeler:
arkadaşlar cevap veren herkeze teşekkürler gerçekten güzel fikirleriniz vardı

0|0
23|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• 1 brezilya
    2 israil
    3 rusya

en korktugum yerler
    1 hindistan (dikkatli olun derim hele ki kızlara burada beyaz bir kadın yanında erkek varken dahi toplu tecavüze uğrayabilir)
    2 suudi arabistan
    3 çin (ben burada kesin kaybolurum gerek yok)

0|0
    0|0
    • neden brezilya israil ve rusya

• brezilya ve kolombiya aslında bütün latin amerika bana çok gizemli geliyor o yüzden. bir de kimya bildiğimden belki bazı işlere akar ortam yaparım diyorum :P macerası bile iyi, tamam çok polisiye izliyorum evet

israil dünyanın en kutsal toprakları denen kudüsü içeriyor. bir de bu yahudileri hep zeki başarılı bulmuşumdur. ortamlarını bir görmek istiyorum

rusyaya bir zaafım var rusça da öğrendiydim yarıda kaldı, bari topraklarına gidip bir havalarını alalım mimarileri dilleri soğuk ülke olmalarına ragmen bangır bangır samimiyetleri rusları severim, yerinde görelim

• Çok zor bir soru :)) Nepal'e, Hindistan'a gitmek isterim doğa güzellikleri, tarihi, ve inançları açısından çok hoş buluyorum fakat hastalık desen her yerde :)) Onun dışında Amazonlara da gitmek isterim ama orada da ne yapacağım yahu :)) Yaşam yok bir şey yok :))) Bahama Adaları güzel olabilir :)) Ya da Meksika falan :))

0|0
    0|0
  • İtalya ve orada kalmalıyım.Vatikan Roma diyerek mimariyi tatmalı ruhum. Bir İtalyanla da evlenmeliyim.

0|0
    0|0
    • siz aşmışssınız ya :) olayı baya baya

• öleceksen bu toprak için öleceksin yaşacaksan bu toprak için yaşayacaksın. bilime bilgiye aç bir beynimiz var bu yüzden bilimin olduğu yere kanat açacaksın.

• harikasın tebrikler bilgili araştıran ve ufku açık insanalrı taktir edrim

• İngiltere.

0|0
    0|0
  • Venedik

0|0
    0|0
  • california, ilgimi çeken bir yer.

0|0
    0|0
  • İspanyaya sadece real barça maçı izlemeye gidierm o kdr Ama en çok gitmek istediğim yer Güney kore seul. ve Almanya statguart Danımarka ve italya

0|0
    0|0
  • her yeri gezmek istiyorum her ülkenin kendine has özellikleri güzellikleri var onların hepsine şahit olmak istiyorum inş. da olacam.

0|0
    0|0
  • Amerika kesinlikle.

0|0
    0|0
  • California.

0|0
    0|0
  • güney kore ya da brezilya

0|0
    0|0
  • BARRBADOOOSS :D

0|0
    0|0
  • antartika penguenlerin arasında koşmak istiyorum onları tuttup sarılmak istiyorum :D

0|0
    0|0
    • ciddimisin ya bu nasıl bir penguen sevgisi böyle :)

• ama çok tatlılar ya o yürüyüşleri falan bitiyorum
      severek öldürürüm ben onları :D çok şeker değillermi hele o imparator penguenleri varya kocaman ısırasım geldi :)

• evet tatlı hayvanlar gerçektende :) ama bu kadar sevenı ilkkez gördüm :)

• MISIR kahire..safariye çıkabilsem güzel olurdu :)

0|0
    0|0
    • neden mısır piramitlerimi mrk ediyorsun

• doğru demişler :d türkiyede arkeoloji okumak demek yabancı profesöre çay götürmek demek

• evet aynen :) bende vazgeçtim ama yurt dısında çok değerlı ve saygı duyulan bır meslek

• Roma. Aşk Çeşmesi ve Colosseum. O da olur bir gün. Belki balayına. :)

0|0
    0|0
  • Venedik

0|0
    0|0
  • İngiltere ve ispanya

0|0
    0|0
  • Avusturalya-Büyük Mercan Resifi..

0|0
    0|0
  • new york

0|0
    0|0
  • Florida/ABD

0|0
    0|0
  • Kabe. Oradan güzel bir yer olduğunu düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • hindistan y da brezilya. brezilya riodaki yuce isa heykelini gormeyi cok isterm dehset bisey o ya.

0|0
    0|0
    • hindistan mı çok ilginç geldi sebebi nedir merak ettim

• haha hayr. tabikide. herkes dogal haliyle iyidir.

• iyi bakalım :) sana hindistandan bulusam birini :)

Erkekler Ne Diyor 23

Yükleniyor...