Fotoğrafcılık kadar eglenceli meslek yok ama bir sorum olacak ilgililere?

bu işle ilgilenen arkadaşlar bende bir sene fotografcıda çalıştım kısa sürede işi kaptım yanı fotoşop bılıyorum az buçuk tabi diger profosyoneller gibi olamam bir sorum olacak dış çekimde çeklen pozlarda renk ayarını çektıkten snramı ayarlıyorlar fotoşpta yoksa onu çekerken ayarlayan makıne var mı lutfen detaylı cvb alsam bn işden ayrılalı 4 sene oldu tabıkı bazı şeyleride unuttum ynı sormak ıstedim..

Güncellemeler:

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• RAW formatında çekersen kendi programında da renkleri düzeltebilirsin. Veya makinenin menüsünden farklı modlar seçebilirsin, ama Photoshop ve Lightroom çok daha geniş imkanlar sağlayan programlar.

0|0
    0|0
    • mantıklı bır cvb tşşkkur edrm bnde byle dşnmuştum

• ındrdım ınglzce kullnmayı beceremedm

• Netten araştır, bolca kaynak bulursun.

Erkekler Ne Diyor 3

• örnek gönderdiğin resim şopla yapılmış renk ayarları. ama tabi çekmeden önce makineden ayarlayabilirsin ancak bu örnek fotodaki gibi değil. makineden sadece belli modları ayarlarsın ya da rgb faalan ayarlarsın. raw formatında çekersen şopta daha iyi oynama yapabilirsin. fotoğrafta veri kaybı daha az olmuş olur. ancak rawın dosya boyutu çok yüksek olduğundan çok yer kaplar. ve raw görüntüyü her bilgisayar açmayabilir.

0|0
    0|0
  • Ne kadar dış çekimde ayarlarsan ayarla istediğin tonları yakalayamıyorsun. Ufak müdehaleler mutlu ediyor.

0|0
    0|0
  • birkaç şey sorabilir miyim sana fotoshop ile ulaşır mısın bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ıso dalga değerni oşığa göre düşüreceksin brigh ayarlarını left yapcan odak açısı 72'' olursa bu resmi yakalarsın yalnız lensin makro olacak arka planı soldurman için ;)

0|0
    0|0
    • off çok ugrascan öyle

• size mesaj attm ama gndermzsnz dıyor

• şimdi gönderebilirsin..

• Photoshoplanır. Makinelerde o kadar özellik bulamazsınız.

0|0
    0|0
  • fotoşop :D

0|0
    0|0
  • niye gizli kullanıcı merak ettim

0|0
    0|0
    • ekleme yapıypr pis yazılar yazıyolr buda szı ılgılndrmez knuyla ılıgılı bşy bılmıyorsanız sussn.

• bencede kacın :) bu kadar agresif durduk yere kendini gizleyen biri varsa :)

• kesinlikle işte bunlar hep özgüven eksikliğinden :D

Yükleniyor...