Kapat

Gitara başlamak istiyorum yardım lütfen :)?

öncelikli amacım kızlara hava atmak değil gelecekte bir dj ve şarkı yazarı şarkı yaratan bir müzisyen olmak istiyorum onun için temel 2-3 tane enstrümanı öğrenmek istiyorum bunlardan birisi gitar bendede vardı klasikle başlıyım sonra elektro, bateri piyano şeklinde gitmeyi planlıyorum öncelikle kursa para vermek istemiyorum hergün 1 saat kadar çalışabilirim bana öğrenebilceğim güzel net anlaşılır anlatım videolar serisi bilen varsa atabilir mi şimdiden teşekkürler :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Youtube da bunun için yeterli olabilicek bir çok gitar dersi var sıralı olarak uygular ve sabırlı olursan olur :d Ben de bu yaz gitar öğrenmek istiyorum ama bireysel derslerle bakalım hayırlısı umarım öğrenirsin başarılar :D

0|0
    0|0
    • öğretmenle öğrenilmesi gereken bişiymiş gibi geldi bana ya :(

• Aynı düşünüyordum da dediğim yöntemle profesyonelleşmiş tanıdıklarım var her şey sabırla halloluyor malumumuz denemekten zarar gelmez arpej çalış başta sonrası gelir :D

• benim hocam bile kendi öğrenememiş hep akorları elini yanlış alıştırmış zor ritimler falan var bıktırır yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En azından nota öğrenmek zorundasın. Temel bilgileri alman için kısa süreli ders alırsan kanımca daha hızlı ilerlersin.

0|0
    0|0
  • Bende aynı şeyi düşünüyorum Youtube de kurs videoları var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...