Korku filmi önerileriniz nelerdir?

Yabancı film olmasını istiyorum..Böyle katil falan olmasın..hayalet, şeytani varlık vs. gibi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 39. dosya,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lunatic Bippo, Lunatic Dippo ve liderleri Chezzo. Bir geceyarısı köşklerinde yalnız kalan üç çocuğun başlarına musallat olacak üç firari.

Bu sinema, çocukluğumuzun derinlerine, saf korkularına seslenir. Palyaçolar da bu anlamda biçilmiş kaftan. King'in 'O'sunu ya da 50'lerden itibaren soğuk savaşa meze edilen uzayın bu kez palyaço ile ilişkilendirildiği 'Killer Clowns Outer Space'yi de hatrılıyorum. Pek çok yeniyetme palyaço fobisine gark olmuştur.
    80'lerin sonu ve o VHS yılları türün doruk yıllarıydı

www.gophoto.it/.../...house-1989.mkv_001953993.jpg

----------

Ancak siz atmosfer hissi arıyorsunuz zannımca. Venedik fonunda geçen 1973 yapımı 'Don't Look Now', izlemediyseniz çok uygun.

0|0
    0|0
    • İlk kısımda sözünü ettiğim ve link verdiğim film ise 'Clownhouse' (1988). Palyaçolar Cehennemi adıyla salınıyordu vitrinlerde, hatırımdadır.
      Chezzo, ortadaki vatandaş :)

• Korku filmi sevmiyorum ama 'O' filmini biliyorum izlemiştim televizyonda. Uzun uzun bir filmdi. Ne zaman palyaço görsem hep o filmi hatırlarım hatırlayacağım.

• *El Cuerpo (2012)
    *Orphan (2009)
    *Mother's Day (2010)
    *Dead Silence (2007)
    *Whisper (2007)
    *The Woman In Black (2012)
    *Jeepers Creepers (2001)
    *Case 39 (2009)
    *Frozen (2013)
    *Identity (2003)
    *The Ward (2010)

Bu filmleri şiddetle tavsiye ederim. Fırsat buldukça mutlaka hepsini izleyin derim.

1|0
    0|0
  • kimlik filmini öneririm ama psikljk korkudur yani katil paranoyak falan güsel filmdir. ama sen şeytanli bişiler istiyosan önerim cinnet iyidir. yahut şeytanin sanati

0|0
    0|0
  • Salem

0|0
    0|0
  • Mama...

0|0
    0|0
  • Descent

0|0
    0|0
  • The exorcist