Evcil kedi deri koltugu tırmalar mı?

Eve kedi almayı düşünüyoruz ama annem deri koltukları tırmalar diye aldırmak istemiyo. Zarar verebilir mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer tırmalayabileceği bir tırmalama kulesi alırsanız ona alıştırırsanız koltukları tırmalamaz ayrıca kedinin tırnaklarınıda kesebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kedi beslemedim ama benim golden arada çiçeklerin diplerini eşelerdi 3 sefer mobilya değiştirdik

0|0
    0|0
  • kediler nankördür her şeyi yapabilir

0|0
    0|0
  • içine bile sçar :)

0|0
    0|0
  • tırmalar belli olmaz

0|0
    0|0
  • tırmalar kedi kedidir

0|0
    0|0
  • evcil kediler pek öyle tırmalamaz...

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hiç beslemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Patilerini yediğmini..
    Al elbette, sorman hata onun verdiği enerjiyi tadamazsın hiç birşeyde resmen ayrı bir huzurları var. Bebek bakımı gibi düşün ihtiyaçlarını düşün koltuklara yönelmeleri genelde kaşınma ihtiyacı duydukları zaman oluyor , benimkisi tırnaklarını geçirip arkaya geriliyordu sonra kaşınıyordu daha sonra kaşınma tahtaları varmış onların evinin belli bir yerine koy. Zamanla alışır koltuklara ihtiyaç duymaz. Birde spreyleri var özel rahatsız etmiycek türden koltuklarının veya perdelerinin üstüne sıktığında temas etmiyorlar. Siz yinede kaşınma tahtasını alın o ona yeter.

0|0
    0|0
  • verebilir. uzun tırnaklı hayvan neticede.

0|0
    0|0
  • koltukları değiiştirin herşeye değer kedi :)

0|0
    0|0
  • Gerinmek içim mutlaka koltukları tırmalar engelleyemezsiniz

0|0
    0|0
    • Örtü ile kapatsak olur mu acabaa

• tırnak battaniyenin altına geçiyor. tırmalama kulesine alışması için yavru olması lazım büyük kediyi bişeye alıştıramazsın ayrıca o kulede kediler tırnaklarını törpüler ve kesime gerek kalmaz ama kestirmek isterseniz veteriner kessin daha önce kedi tırnağı kesmediyseniz denemeyin kanamaya başladığı zaman kan durmaz bende korkumdan kesemiyorum

Yükleniyor...