Sanat için soyunulmasını doğru buluyor musunuz?

Sanat için Soyunmak ben şahsen yanlış buluyorum siz

• Doğru buluyorum
    27% (28)41% (27)33% (55)Oy Ver
  • Yanlış buluyorum
    73% (74)59% (39)67% (113)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruya cevap veren herkese teşekkür ederim ama soyunmanin sanatı olmaz bazı kendini akıllı sananlar beni bu gorusumden dolayı yobaz ilan ediyor ama kendileri bilir

0|0
32|25

En İyi Kız Görüşü

• Sanat nedir ki ya? Iki uc kisinin uyduruk bir lafidir sanat icin soyunurum sozu. Onun asili para icin herhalde. Sonucta sanatin ucunda para var. Hep sacma bulmussumdur, yapanida ne anliyorum, nede anlamak istiyorum. Bana gore bir insanin en alcalacagi durumlardan biridir.

2|2
    3|2
    • Kesinlikle

• Sanat mı diyorsun sen onlara bence rezillik

• Kesinlikle katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 31

• sanat ruha hitap etmeli. uçkura değil. soyunmak sanata ait değildir.

1|2
    1|0
    • Kesinlikle ama ne yazık ki öyle

• Nasıl baktığına bağlı bizim insanımız ufak bir dekoltede bile ay yaşasın meme gördüm diye azıyor ama düşünün arkeoloji müzelerindeki heykelleri hepsi çıplak koy bakayım taksim meydanına çıplak heykel iç savaş çıkar maazallah önce sanat eğitimi olan bir toplum olacağız ki sonra böyle şeyler tartışalım

1|0
    0|0
  • Sanatın her türlü usturubunca yapılabilir.. Cıbıldak olmaya gerek yok...

0|3
    1|0
  • Yanlış. Neden yanlış. Türkan şorayda bir sanatçıdır. Hemde harika biri. Sinemalardada türkan şoray kuralları vardır. Öpüşmez sevişmez öyle çırılçıplak olmaz gibi. Demekki bunlar olmadanda yıldız olunabiliyormuş. Ayrıca kimsenin memesini totosunuda görmeye gerek yok.

0|0
    2|0
  • Herkeste vücut var, herkes çıplaklığını görür.Diyelimki çıplak kadın fotoğrafları gördünüz.Kadın güzelse, çoğunuz azarsınız.Ama orada neler gösterilmek istenmiş, ne duygular yansıtılmış anlamazsınız.Malesef ülkemizin sanat algısı düşük.

2|1
    0|0
    • Bırak sanatı insan vücudunun sanatimi olur ya görüyoruz nü çalışmalarını kendini avutma

• Sanat için değil de kendilerini göstermek dikkat çekmek için yapıyorlar bana göre

2|0
    0|0
  • burada atip tutanlar game of thrones spartacus falan izlemiyolardir umarim

1|0
    0|0
    • Izliyorum konuyu nekadar saptirdiginin farkında mısın

• Iki dizide de bol bol soyunma sevisme sahnesi vs var yanlis buluyorsan neden izliyorsun?

• Hayır sanat için soyunmam, soyunurum diyenler yalan söyler. Para vermesinler, sanat için soyun deseler kimsede çıkıp soyunmaz. Benim kendi doğrularım ve kararlarım vardır bunları, ne sanat ne de başka bir olgu değiştirebilir.

1|0
    0|0
  • ben soyunmam ama soyunanları yargılamam.

0|1
    0|0
  • Sanat uyduruk mu? Lütfen cahilce konuşmayın. Sanat dünyanın her yerinde hayat felsefesidir. Sanat sadece resimden oluşmaz. Makyaj sanatçılığı, tiyatro sanatçılığı vb. Sanat hayatımızın her yerinde, her alanında vardır.

2|0
    0|0
    • Biz sanata karşı değiliz sen neyin kafasını yaşıyorsun

• kimsenin özgür iradesi ile yaptigi seyi yargilamak bana düsmez..herkez düsündügü sekilde hür yasamali..eger bazilari hayat amaclarini soyunmak olarak görüyorsa biz buna bisey diyemeyiz

0|0
    0|0
  • doğru buluyorum. sanki sizi soyuyorlar zorla. size giren çıkan ne bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tek istediğim Serra Yılmaz'ın giyinik durması.

0|1
    0|0
  • Gereksiz buluyorum aynı düşünceler soyunmadan da aktarilabilit. Soyunmam ben

0|0
    1|0
  • Anlayış meselesi yapan kendine yapar ama benim cocugumun ahlaki arada kaynar.

0|1
    1|0
    • Böyle anlayış olmamalı ya

• O kadarida fazla ama.

0|2
    1|0
  • pek değil.

0|0
    0|0
  • Ben kesinlikle doğru buluyorum yeri gelir bende soyunurum ablamın var soyunmuş resmi

2|0
    0|0
  • sanat için soyunanlar çizilmek için olanlar fakat şu an para için soyunuyorlar

0|0
    0|0
  • doğru buluyorum

1|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum

0|0
    0|0
  • Sanat için soyun , sanat için p*rno çek , sanat için bedenini sat. Başlarım öyle sanata!

1|0
    2|1
  • Herşey güzel, hoş olur ama vücudu kullanmak sanat yapmak değildir bunu hepimiz biliyoruz o yüzden saçma yani

0|0
    1|1
  • Bulamıyorum cevabı bulamıyorum

0|0
    0|0
  • öyle bir şey yapmam yapanıda yargılamamw

0|0
    0|0
  • miley cyrus soyunuyo :D

0|0
    0|0
  • Sorulması bile saçma Allah için kapanmak varken sanat için soyunmak

0|2
    1|3
  • soyunulması yanlış :)

0|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum

0|0
    0|0
  • Sanat için soyulurum arkadaş

1|1
    0|0
    • Olabilir oda senin düşüncen

• Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 25

• Sanatçıyı anlamak bir hayli zordur. Çünkü onların dünyası bambaşka ve değerlidir.Toplumdan bir adım öndedir.Eleştirmek için önce bir boy aynasına bakmak gerek.Aslına bakarsanız ilk önce sanat kavramını araştırmak gerekir.Sonra verilen örneklere bakmak gerekir.Çünkü sanatçı olmayan birinin , sanat diye nitelendiremediğimiz bir şey için soyunması ne kadar sanatsaldır? Kameraların olması , kamuoyuna servis edilmesi , medyada görmemiz bir şeyi ne kadar sanatsal yapar , ya da o kişiyi ne kadar sanatçı yapar. Gerçek sanat için soyunulmasını doğru buluyorum. Ama bu tabir altında yapılan günümüzde ki çoğu çalışmaya yanlış demekten kendimi alamayacağım. Sanat eserini parayla ilişkilendiren sanıyorum ki hiçbir sanatçı olmamıştır.

1|0
    0|0
  • Menfaatleri gereği paralanmak için karakterlerini ayaklar altına alıp onursuzluğa yürüyenler gün geçtikçe çoğalır iken.

Sanat için soyunmak ya da sanat için soymak anormalleşdirilmemeli.

0|0
    1|0
  • sanat için soyunmak ne ya şimdi insanlar daha fazla izlesin veya yapılan eser daha fazla ilgi çeksin diye uydurulmuş bence çünkü yaptğın sanatsal işler sadece ilgilennler bilir ama çıplaklık herkesin ortak mevzusu olay daha fazla reyting veya satış pr çalışması yani

0|0
    0|0
  • Müslüman toplumu sanat düsmani bir toplumdur. Müslümanlarda Sanat yokki, Islam Sanati yasakliyor.

Bunun icinde Muzik var, Resamlik var, diger sanat türleri var. Islam Sanat düsmani bir Dindir buna görede Müslümanlar Sanat düsmanidir.

Sanat olmayan bir toplum cahildir ve yobazdir bu nedenle zaten Müslüman ülkeleri geri kalmistir.

1|0
    0|1
  • Doğru buluyorum

1|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum

0|0
    0|0
  • soyunan bayansa doğru buluyorum

0|0
    1|0
  • soyunmamalılar bence. çok ayıp birşey.

0|0
    0|0
  • bu ülke bu kafada bırakın gelişmeyi adım bile atamaz a.m.k

1|0
    0|0
    • Soyunmakla ülke gelişmez önce tarihine diline kültürüne sahip çık

• Tamam sensin

• B-Secenegi..

0|0
    0|0
  • Sanat için soyunana alkış tutan eller , Neden Allah için giyinene zülüm eder?

0|0
    0|0
  • Tam ortası bir seçenek yok muydu la? Haliyle herkes doğru buluyorumu işaretlemiş. Ya şimdi tabi yerine göre dicem de o da olmıcak. Nası bir soru lan bu :D

0|0
    0|0
  • sanatdan anlamayan mallar aziyor sonra :)

1|0
    0|0
  • buluyorum

0|0
    0|0
  • doğru ya da yanlış kimseyi ilgilendirmez herkesin hayatı kendine , rahatsız olan bakmasın

0|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum soyunmanın sanatla alakası yoktur

0|0
    0|0
  • ilk önce sanatın ne olduğu konusunda anlaşmalıyız

0|0
    0|0
    • Sanat Soyunmak değil ya

• Ben soyunulmasini sanat bulmuyorum ama sanat diye yapanlar var

• işte tartışma soyunmadan dolayı değil sanatın algılanış farkından dolayı çıkıyor neyse uzatmayayım...

• Soyunun da meme görelim be ya

0|0
    1|0
  • gereksiz

0|0
    1|0
  • Madem fikrin var niye sordun ki?

0|0
    0|0
    • Milletin fikrini öğrenmek için

• Başka fikirlere açık olmak gerekir

• sanat , o biçim sanata dönüyor...soyunma sanatı diyelim mi buna

0|0
    0|0
  • Sanat için soyunanlar ALLAH için neden kapanmıyorlar? diye sorar birileri.

0|0
    1|0
  • sanat soyunmak değildir

0|0
    1|0
  • bir insan vücudunda estetik göremediğim için bence gereksiz bir yapılanma

0|0
    1|0
  • sanat bahane cinsellik şahane..
    onlar yapacağı sanatın temasını s.kim

0|0
    0|0