İzmir'de yaşayan arkadaşlar, tavsiye ettiniz bir yer var mı?

Ben izmirde oturuyorum sevgilimle gezicem de sizce onu hangi kafelere, mekanlara götürmeliyim. Tavsiye ettiniz bir yer var mı karşıyaka, kemeraltı vs..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınız kaç egenin ve dokuz eylülün sınavları var şu anda bornova hiç eğlenceli değil ergen takılmak isterseniz bornova merlin olabilir güzel bir yer ama gece uzun kopalım derseniz alsancak trafik öküz tren dün gece kalabalıklardı hafta sonu gidin eğlence güzel oluyor haaa karşıyakaya gitmeyin eğlence orada mevcut değil bu arada alsancak sabah 4-5 e kadar açık mekanlar bornova 2 de herşey bitiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Son 5 6 aydır Bostanlı yasemin cafe, kahve diyarı, Beykoz caycisi, alkollü ise Bostanlı kordelya, black Jack öküz falan ;)

0|0
    0|0
  • Alsancakta kordon boyu yapın denize karşı yürüyün kol kola sarılarak sonraa oturun denizi seyredin içinize çekin deniz kokusunu simit alın kuşlara atın sonra cafede oturun

0|0
    0|0
  • ben en fazla alsancağı seviyorum bornova da gidilebilir tercih senin

0|0
    0|0
  • Öğrenirsen banada haber ver kardeşim :) izmire yeni taşındım kimseciklerim yok :)

0|0
    0|0
  • Büyük park civarında hangi cafe olursa olsun iyidir

0|0
    0|0
  • izmirlisin ve bize soruyorsun?

0|0
    0|0
    • evet fikir alıyorum olamaz mı

• Limontepeye eskiizmire götür.d

0|0
    0|0
  • Bende şemiklerde oturuyorum
    ayy karşıyaka :) tam bir keko yeri :) elit yerlere gidin canım :)

0|0
    0|0
  • kordona git orada bir çok kafe var. gazi kadınlar gece iyi. karşıyakayı pek bilmem.

0|0
    0|0
    • peki karşıyaka haricinde olursa

• işte diyorum ya kordon ve gazi kadınlar. sabah kordon akşam gazi kadınlar.

• peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Bornova'da Pulp Kitchen'a takılıyoruz biz genelde. Çok hoş.
    Birde bostanlı Cafe Reci's güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...