Çok kitap okur musunuz? Bugüne kadar kaç kitap okudunuz?

Sitenin kitap kurdu kim merak ettim. Ben en fazla 30 tane okumuşumdur.

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ben 150 ye yakın okumuşumdur. önemli olan aslında şu : ' hangi türü seviyorsun?' .
    eğer kitap okumayı sevmiyorsanız polisiye, gerilim, macera tarzı kitaplar okuyun. edebi kitaplar başlamak için uygun değil.

tess gerritsen
    jeff abbott

pişman olmazsınız.

0|0
    0|0
  • her sene en az 20 okurum... derslerimin yoğunluğuna göre artıp çoğalabiliyor... kütüphaneye üye olmak en iyisi böylece imkanlar daha artıyor..

0|0
    0|0
    • sende de maşallah bütün özellikler var asdasd

• :D ok bencede bu kadar makara yeter adamın sayfasını bloke ettik resmen...

• olum kızın sevgilisi var efendi ol biraz :D yakışıklı adamsın sana kız mı yk

• ayda 2 bir kitap bitirmişliğim vardır. fantastik-korku-gerilim ve aşk romanlarını tercih ediyorum genelde. toplamda ne kadar okudum sayısını bilemiyorum büyük bir kütüphanem var :)

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • baya okurum ama saymadım

0|0
    0|0
  • Çok okudum okuyorum, annem elimden alırdı kitabı artık küçükken gözlerim bozulcak diye:/ son zamanlarda azaldı ama sayısını bilmiyorum oldukça fazla.

0|0
    0|0
  • 2. Kütüphanemi doldurdum:)

0|0
    0|0
  • Okurum :3

0|0
    0|0
  • Evet okurum. Paramın %40 kitaplara gidiyor. Kalanı da diğer zevklerime.

0|0
    0|0
  • saymadım ama okurum

0|0
    0|0
  • Önceden çok okurdum.Ama son zamanlarda azaldı hatta artık hiç okumuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Üstada sayısını hatırlayamayız tabiki.. Devamlı okurdum eskiden ama mesleki hayat insanı zorluyor. Okusamda artık mesleki araştırma yapıyorum sadece onları okuyorum.

0|0
    0|0
  • 1 tane okudum kanks

0|0
    0|0
  • az okurum

0|0
    0|0
  • sayamıcagım kadar Çok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...