Hareketli slayt müzikleri bulmama yardımcı olurmusunuz?

slayt gösterisinde kullanacağım keyifli ve hareketli müzikler arıyorum lütfen söylebilirmisinz? teşekkürler

1|0
13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben daha önceden kullanmıştım ve herkesin beğenisini toplamıştı. Umarım senin de hoşuna gider

Coffee - Josh Woodward

Pek duyulmuş, bilinmiş bir şarkı değildir ama eğlencelidir, sözleri de öyle. Bir dinle hoşuna giderse kullanırsın ;)

0|0
    0|0
    • evet çok hoşmuş gerçekten :) aldım bile :) ama daha en az 5 şarkı bulmam gerekcek tekrar çok teşekkür ederim :)

• Josh Woodward'ın kendi internet sitesi var tüm şarkıları da bedava diye hatırlıyorum. İstersen benzer parça arıyorsan oradan dinleyip seçebilirsin. Kendi stüdyosunda kayıt yapıyor. Ama şarkıların sound'ları birbirine benziyor diye hatırlıyorum. Bir de yine çok duyulmamış şarkı arıyorsan Carla Bruni (eski supermodel ve Fransa First Lady'si) onun da 10 şarkılık ufak bir albümü var. Oradan da 1-2 şarkı edinebilirsin diye düşünüyorum. O şarkıların da çoğu dinleyiciyi rahatsız etmeyen şarkılardır. Tam olarak ne tür şarkılar bakıyorsun sen? Belki daha fazla yardımcı olabilirim.

• santrallerde kullanılan fon müzikleri mevcut elimde istersen verebilirim. Genellikle bekleme müziklerine kullanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...