Yabancı dizi mi yoksa yerli mi?

SİZCE yabancı dizi mi yoksa yerli mi daha güzel? her açıdan.Görüşleriniz neler

Güncellemeler:
nedenini belirtirseniz sevinirim

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı tabii ki..

0|0
    0|0
    • hangi açıdan

• Altyazılı iyidir. Dublaj tavsiye etmem, hiç keyifli olmuyor.

• zaten dublaj yapan az. yapanlarınkini izlemesen daha iyi

Erkekler Ne Diyor 26

• Yabancı her zaman daha tutkulu ve heyecan verici oluyor. Favori dizim Doctor Who.Butun sezonlarını izledim, halada izliyorum. Çünkü çok zevk veriyor, güldürüyor her zaman beni :)
    Bunun haricinde arrow, himym, teen wolf, person of interest, dexter, supernatural, breaking bad, spartacus ve the wampire diaries izledim.Kaliteli, kurgu açısından iyi ve doruk noktasinda bıraktıkları için diziyi her hafta beklemek daha çekici ve İlginç geliyor

1|0
    0|0
  • Yabancı dizileri daha iyi buluyorum. Sebepleri şunlar :
    1-) Görsel efektlerinin oldukça gelişmiş olması
    2-) Diyaloglarının sürekli güncellenmesi, sıkıcı olmaması
    3-) Bütçelerinin yüksek olması sonucu ortaya daha kaliteli yapımların çıkması
    4-) Oyuncu havuzunun genişliği
    5-) En önemli sebep : konu. Türk dizilerinin 2 konusu var : kim kimi daha çok seviyor temalı entrika ve sadece şive farkına dayalı absürt komedi

0|0
    0|0
  • yabancı tabııkı, nasılsa bızdekılerın cogu onların cakması, orjınalı dururken patatesını ne yapalım

0|0
    0|0
  • yabancı diziler aşmış

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinden Behzat Ç. kardeş payı, işler güçler ve leyla mecnun hariç güzel dizi gelmemiştir. Onun için yabancı dizi diyorum. Yabancı diziler daha özgün daha mantıklı ve daha zekice yazılmaktadır hiç bir sahne boş boşuna çekilmemektedir. Türk dizileri maalesef özgün değil çoğu dizi kitaptan filmden veya yabancı dizilerden uyarlama ve süresi 1.30 saat olduğu için gereksiz diyaloglar gereksiz sahneler çok aşırı fazla ve tüm türk dizilerinde aynı konular işlenmektedir.

0|0
    0|0
  • hiç dizi.

dizi izlemem.

0|0
    0|0
  • yabancılar sağlam dizi oyuncuları sahneler vs vs film gibi hepsi ve reklamları sınırlı hatta hiç yok :D

0|0
    0|0
  • yerli dizi bence. yabancı dizi çabuk bitiyor. :)

0|0
    0|0
  • Yerli

0|0
    0|0
  • ayrım yapmam
    ne bulsam izlerim :D

0|0
    0|0
  • 3 saatlik dizi yapiolar sanki nuri bilge ceylan filmii yabnci iydir davinci favorim turkten sadce kardes payi

0|0
    0|0
  • yabancıdan devşirme yarli dizi

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi

0|0
    0|0
  • Yabancı.

0|0
    0|0
  • Yabancı insanı daha cok içine alan ve süprizlere açık türk olunca genelde hep aynı şeyler :D

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izliyorum. türk dizileri çok durağan geliyor konu ilerlemiyor.

0|0
    0|0
  • Yabancı Dizi özellikle Braking Bad tek geçerim.Sonra The Walking Dead

0|0
    0|0
  • amerikan yapımı

0|0
    0|0
  • kesinlikle yabanci...

0|0
    0|0
  • Yabanci daha iyi oliyor :D

0|0
    0|0
  • yabancı

0|0
    0|0
  • tabiki yabancı dizi

0|0
    0|0
  • yabancı

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle yabanci diyorum cnbc e favori kanallim

0|0
    0|0
  • yabancı dizi

0|0
    0|0
  • Spartacus izledim dedimki dizi boyle yapilr gardas :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Genellikle yabancı. Bazen yerli.

0|0
    0|0
  • orijinali dururken niye çakmasını izlim tabii ki yabancı. ama bazı yerli diziler de müthiş, özgün, bütün yabancı dizilerden daha güzel, iyi ve kaliteli. genelde yabancı ama hiçbir yabancıya değişilmeyecek, dünyanın en iyi dizileri arasına girebilecek yerli dizler de var.

0|0
    0|0
  • Yabancı diziler daha iyi. Türk dizileride güzel ama bir yerden sonra bozuluyo iyice cılkını çıkarıyolar.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi derim tek geçerim ben yabancı dizileri izlemiyorum yaşıyorum sanki gerçekten izlenyende gerçekmiş hissi veriyor tabi Türk dizilerinde de iyi olanlar vardır ama izlemiyorum game of thrones walking dead fringe lie to me daha bir sürü ama iyileri bunlar bence

0|0
    0|0
  • Yabanci dizi tabiki. Biktik Türk dizilerinin carpik, zengin kiz- fakir oglan temalarindan.
    Supernatural
    Vampir diaries
    The originals
    Siberia
    Pretty little liars. İzliyorum.

0|0
    0|0
  • yabancı diziler daha çok ilgimi çekiyor bizim dizilerde hep aynı teranee...

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi tabii ki. Heyecanlı ve sarıyor.

0|0
    0|0
  • Biz yerlilet zaten yabanci dizileri kopyala yapstir yaptigimiz icin yerli olsun en azindan kendi dilimizi konusuyorlar :D

0|0
    0|0
  • Yabancı :)

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • konuya göre degişir.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi. Konu ve oyuncular daha ıyı..

0|0
    0|0
  • Yabancı diziler.Yerli diziler çok uzun, durağan ve genel olarak aynı konular hakim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...