Bir koleksiyonunuz ya da merakınız var mı herhangi bişeye:))?

Deniz kenarından topladıgım taşları biriktiriyorum özelliklede renkli olanları^^ sizin bir koleksiyonunuz ya da merakınız varmı?:))

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• benim mesala gezdiğim dünya ülkelerinde kaldığım otellerdeki , şampuanları toplama merakım vardı ,,, sonraları kendimi kriptoman gibi hissetmeye başlayınca kestim :)) daha önceleri renkli renkli peçete biriktirmişliğim vardı ,,, bunlar saçma değil bence gayet hoş ve normal ,, güzel hareketler bence ,, ruhu bir çeşit terapi alma çalışması diyebiliriz :))

1|0
    0|0
  • Eski kaset
    Önemli haberlerin olduğu gazeteler
    Beşiktaşın önemli maçlarının galip geldiği ertesi gün gazeteleri
    Beşiktaşın 100 yılının bütün maçlarının gazeteleri
    Çakmak
    Kalem
    vs
    vs

% 90 nını dağıttım çöpe attım

1|0
    0|0
  • Deniz kabukları var :)

Pul koleksiyonu çok eskiden kalma

Bir de beğendiğin kartları kesip gitar için strap yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • doğadan hiç görmediğiniz çeşitte buzlukta dondurulmuş böcekler.. el kadar büyük bir kelebek hala duvarda asılı duruyor..

1|0
    0|0
  • film koleksiyonum var neredeyse haftada 5-6 kere film izlerim bunlardan en beğendiklerimi ise koleksiyonuma koyarım (satın alırım yani)

1|0
    0|0
  • Ben Bruce Lee ve onun oğlu Brandon Lee'nin resimlerini nerde görsem arşiv yapıyorum.sende varsa göndersene canım :)

1|0
    0|0
  • pul koleksıyonum var amatorce fılatelı ıle ugrasıyorum, bırde bolca madenı paradan olusan ve sayısı cokta fazla olmayan kagıtdan olusan para koleksıyonum var, ayrıca antika merakım var:)

0|0
    0|0
  • ewt war hep bana pul koleksiyonunu göstericek kadını bekledim hiçde gelmedi :(

1|0
    0|0
  • hangısını sayıyım repartuar genıste :)

1|0
    0|0
  • DDR 3 RAM koleksiyonum var.

1|0
    0|0
  • evet fosil koleksiyonum var bir de harita koleksiyonum var

1|0
    0|0
  • Normal taş koleksiyonum var yıllardır 4 taş halinde duruyor yeni üyeler bulamadım başka :-)

1|0
    0|0
  • delgeçte biriken ufak kağıtları biriktiriyorum

1|0
    0|0
  • Bıcaklara var fırlatma bicaklari

1|0
    0|0
  • oyuncu kartları

1|0
    0|0
  • tuğba koleksiyonum var :)

0|0
    1|0
  • benimde koleksiyonum var benimkiler genelde eşyaların minyatür olanları küçük boylarda olan eşyaları biriktirmeyi seviyorum bence çok güzel bişi koleksiyon merakı hatta bazı arkadaşlarım benden parasıyla istedi vermedim hepsinin sayısını bilirim hangi eşyaların oldugunu bilirim ayrıca ilğilenmeside bakım yapmasıda güzel oluyor insan stresini atıyor tavsiye ederim güzel bir merak çünkü :D:D:D:D hahahaa

0|0
    0|0
  • -Plak
    -Sarap
    -Silah
    -Para
    -Pul
    -Kalem

0|0
    0|0
  • 140 tane çakmaak :D

0|0
    0|0
  • Plak metal albumlerim var cok eski kimsede olmayan.

0|0
    0|0
  • bozuk para kolekiyonum var. hem türkiyeden hemde yabancı ülkelerden topluyorum.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar mezunu oldugum icin bilgisayar parcalarini topluyorum =]

0|0
    0|0
  • eski para koleksiyonum var benim. parayı seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Para ve gemi maketleri :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçükken kartpostal koleksiyonu yapardım. Tarkandan teomana eminemden jeniffer lopeze kadar bir sürü kişinin kartpostalını biriktirmiştim :D

0|0
    0|0
  • cakmak koleksiyonum var 450 adet :D

1|0
    0|0
  • mektup kağıtlarını ve zarflarını biriktiriyorum 10 seneden fazladır.

0|0
    0|0
  • ben uzun bir süre taş koleksiyonu yaptım.gittiğim şehirlerdende topladım araştırdım hatta.her taşı gördüğümde ne olduğunu nasıl oluştuğunu biliyorum.1 yıldırda iğne oyası koleksiyonu yapıyorum

0|0
    0|0
  • elektronik aletlere bir ilgim var ama para yok
    kitap lar dışnda bir koleksiyon um yok

0|0
    0|0
  • Küçükken taş koleksiyonu yapardık birde poster. Şimdi parfüm şişesi koleksiyonu yapacağım

0|0
    0|0
  • bir ara dugun davetiyelerini biriktirdim cok hosuma giderdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...