Survivor izliyor musunuz? Bence çok saçma niye izlerler ki?

survivor izliyor musunuz? Bence çok saçma niye izlerlerki

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• başlatmayın survivor'una sıkıldım lan acundan her yıl aynı malzeme bir bitmediler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• eskı survıvorlara bakmışlıgım vardır, hatta adaya gıdıp adam dovmek ıstedıgımde olmuştur ama son 2 3 dur sanırım nefret edıyorum, danısıklı dovusler hususı secılmış tıpler, senaryo hep...kurgu...

0|0
    0|0
  • ben arada izliyorum neden dicek olursan oraya giden insaların aslında gerçek karakteri ve kişiliği ortaya çıkıyor ondan ve de aslında tamamen hepsi kurgu adaya gitmeden önce kesin eğitim alıyorlardır kavgalar dalaşmalar bence hepsi bilerek yapılan bişe

0|0
    0|0
  • sana göre saçma olan başkasına göre güzel gelebiliyor demekki unutmaki zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • Enteresan bir durum var, dün turabi denen tip kazasız belasız ahmet abi aman sakatlanma falan dedi gözümüze soka soka, o oyunda ahmet dursun sakatlandı. Düzmece gibi sanki...

0|0
    0|0
  • bu tür programların hıc bırını zılemıyorum. ınsanları bır sekılde baglıyorlar televızyona. buna engel olmaya calısıyorum kanımca !!!

0|0
    0|0
  • Türkler meraklı oldukları için , o hayatları merak ediyolar farkediyosan hep tartışmalı dedikodu bir nevi biri bizi gözetliyor hesabı

0|0
    0|0
  • o senn bakış açın herksi yargılaymazsn.ben survivoru bölüm bölüm kaçırmadan izlerim.çünkü sahte kurmaca hayatlar yerine gerçek yaşam mücadelesi bana daha samimi ve eğlenceli geliyor.

0|0
    0|0
    • Allah tan gerçek yaşam mücadelesi

• Bende bir aralar izliyorum da artık televizyon ile pek aram yok arada bir yabancı dizi izliyorum akşamları sadece.

0|0
    0|0
  • kurmaca dizilerden iyi olduğu kesin en azından...

gerçekçi yani. insanlar yuze gulup arkadan konusuyor. ikiyuzluler uckagıtcılar... sonra oyun kazanınca kardeşim deyip sarılıyolar :) gerçek hayattada boyle degil mi :) dizilerde herşey toz pembe...

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • bence de çok saçma gerçekten aç kaldıklarını sanmıyorum onların zaten böyle br haber vardı etrafta sonra kalktı nedense...

0|0
    0|0
  • Cidden çok saçma aslında programın adı, "para için kimler kendini daha çok rezil edecek" olması lazım.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ayaklı ata sözü makinası Turbo Turabi var ondan izliyoz ailecek hastasıyıq

0|0
    0|0
  • Saçma değil.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum bazen yoklukta gidiyo sadece o kadar

0|0
    0|0
  • ilk başladığı zamanlar izliyordum. sonra turabi ye sinir olmaya başladım. izlemeyi bıraktım.

0|0
    0|0
  • bencede.

0|0
    0|0
  • izilemiyorum herelde sıkntdan

0|0
    0|0
  • var mı hala izleyenler yahu...

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • oraya gidip toplu katliyam yapmak istemişimdir hep oradakileri gebertmek istemişimdir

0|0
    0|0
  • mecburiyetten iziliyoz..

0|0
    0|0
  • Hiç bakmadım.

0|0
    0|0
  • Eevet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kesinlikle değil... aşırı heyecan oyunlarda sürekli ayaktayım o derece seviyorum tabi sevmiyor olabilirsin saygı gösteririm...)

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum ama düzenli değil. Benim ilgimi çeken de sadece oradaki insanların zamanla ilişkilerinin ne yönde nasıl değiştiği oluyor. Bence izlenmesinin sebebi de bu.

0|0
    0|0
  • Bence de çok saçma bir yapım. Boş vakit bile geçirilmez izleyerek, diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evet izliyorum. iyi bence

0|0
    0|0
  • bencede saçma.

0|0
    0|0
  • Saçma değil.Güzel bence sen bir izle.

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • yalan o beee onlar hep o adada mı kalıyor sanıyorsunuz peh.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum. aynnen cok sacma :)

0|0
    0|0
  • Izliyordummm. Ama artık izlicegimi hicc sanmiyorumm

0|0
    0|0
  • Arada izliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...