Çılgın dershanenin artık bir dizi olarak karşımıza çıktığına sevinenler kimler?

Eğlenceli geçecek bir yaz dizisi olduğunu düşünüyorum ilk bölüm gayet başarılıydı bu projede parmağı olan arkadaşları tebrik ederim...

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• evet başarılı bir diziymiş izleyeceğim bakalım sanal alem yıkılıyor

0|0
    0|1
    • katil? ://

• yıkıldığından pek bir haberim yoktu öncelerde görmüştüm fragmanını tasadüfen denk geldim az önce izledim ve gayet hoşuma gitti keyifli yeni roller ve Mustafa Topaloğlu başka söze gerek yok :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Televizyondan o kadar uzağım ki yeni duyuyorum

0|0
    0|0
  • Böyle diziler olduğu sürece vay halimize.

0|3
    0|0
    • Açarmısınız ? Yani ne sebeple vay halimize?

• Orası öyle dizilerden önce çevre en büyük etmen zaten.

• vıcık vıcık bir hayata özenilmemeli benim fikrim kilimanjaroya katılıyorum

• bi' şey hissetmedim duruma karşı. Nötrüm :/ ahgsdf

0|0
    0|0
  • Gereksiz gibi geldi bana. O hayat benim dizisi ve umutsz ev kadnları izlerim sadece

0|0
    0|0
  • Sırf cinsellik kokuyor du filmi dizisi ne olur bilemem

0|0
    0|0
  • Eh idare eder ama türk dizilerini takip etmiyorum

0|0
    0|1
    • Sanırım farkına varamadın kaliteli Türk dizilerinin, ondandır.

• Sİnema konusunda film , dizi film olarak geliştiğimizi düşünüyorum çok başarılı projeler var bence bu kadar önyargılı olmayıp ülke dizi ve filmlerinede katkı gösteriniz lütfen.

Erkekler Ne Diyor 6

• Özenti lise hayatını insanların düşlerine sokan bir dizi. Zamanında Hayat Bilgisi diye bir dizi vardı. Diziden sonra kimse düzgün giyinemez, hocalarına karşı saygısız oldular.

Bu dizi de böyle. Muhtemelen hepsi iyi yerleri kazanacak ve eğlenilerek de üniversite kazanılabileceği gibi bir algı oluşturacaklar. Leyla & Mecnun gibi dizileri engelleyip böyle dizilerin serbest dolaştığı bir ülke yönetiminde çok normal şeyler.

Ayrıca bir bölümünü izledim bu kadar amaçsız bir dizi olamaz heralde.

0|1
    0|0
    • Leyla ile mecnun dizisini bende severek izlerdim ama sinema sektörüne böyle bakacak olursanız kimse film yapmasın dizi çekmesin demekle pek bir farkı olmaz yani çocuklar sadece o diziden onu çıkarıyorsa cem yılmaz esprisine döner bu olay benim cocuk sizi izledi küfür öğrendi bu film olmamış peki ya çocuk olmuş mu?

• Böyle boş boş diziler, filmler çekileceğine hiç çekilmesin daha iyi. Şarkı sektörü gelişsin diye albüm çıkartmamız şart mı?
      Konuya verdiğiniz örnekle zaten bu konuda çok fazla bilgi, fikir sahibi olmadığınızı anlayabiliyorum. Böyle durumlarda konuşmayı terk etmek yapılabilecek en iyi şeylerden biri.

Hoşça kalın.

• ciddimisin bir o eksikti

0|3
    0|0
  • öyle mi olmuş? nasıl ya?

0|0
    0|0
  • oo bize ekmek çıktı kanka :D asdasda

0|0
    0|2
  • biraz izledim güzel

0|0
    0|0
  • Böyle diziler çok lazım bize.Avrupalılar genişliğini almamız lazım.Sonuc olarak namus kavramını bilmeyen bir nesil.

1|3
    0|0
    • Çok abartan aileler kalmıştır nitekim ama İstanbul'da yaşıyorum ben pekte abartı olaylara rastlamıyorum haliyle

Yükleniyor...