Game of thrones izleyen var mı?

Evet arkadaşlar 4.sezon 10.bölümden sonra tekrardan araya zaman koyarak sezon finalı vercekler bu beni baya bir üzüyor ama oyuncuların dinlenmesi için iyi oldu diye düşünüyorum.

Siz izliyormusunuz?

• Evet
    88% (7)93% (13)91% (20)Oy Ver
  • Hayır
    12% (1)7% (1)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence saçma çok zor sahneler çekmiyolar çoğu dioalogla geçiyo 8 bölümde ne kadar yorulucaklar türkiyede 95 dk olarak yılda 35-40 bölüm çekiliyo bizimkiler ölsün o zaman ayrıca 4. sezonda 8 bölüm geçti kralın ölmesi dışında bomboş bir 8 bölüm hiç bişey olmadı bu sezon çok ağır ilerliyor dizi çok ağır

0|1
    0|0
    • Kralın ölmesi iyi oldu ama katılıyorum sana ilk 2 sezon ki gibi olsaydı gayet güzel olabilirdi.

• SPOİLER İÇERİR!: Bence saçma değil saçmalamayalım lütfen. Dizi 2-3 sezonda bitmeyecek. 10 sezon veya fazlası olacak. Konuları yaymak zorundalar. Her bölüm müthiş kaliteli ayrıca. Her bölüm Oberyn, Joffrey, Ned Stark gibi karakterlerin ölümüyle bitmez.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yahu zaten çoğu konuşma, durmak bilmemne. O kadar aksiyonlu sahneleri yok ki her bölüm. Neden zırt pırt ara veriyorlar anlamış değilim. Bunalttılar gerçekten.

0|1
    0|0
  • İzliyorum.

0|2
    0|0
  • Keşke Joffrey canlansa.

1|1
    0|0
  • en sevdigim dizi :))
    keske hic bitmese

0|1
    0|0
    • Keşke hiç bitmese bende diyorum ama bir gün aramızdan ayrılacak khallesi ve ejderhaları. :(

• İzliyorum.

0|1
    0|0
    • Bugün çıkan bölüm hakkında yorumun varmı?

• bir daha bakmam buraya izleyene kadar

• Yok ya izlemeyen birine neden spoiler vereyim ki ama bana göre haftaya gelecek bölümü bekle o zaman neler olacağını tam olarak anlayabilirsin.

• Oyuncuların iyiliğini mi düşünüyorsun? Enteresan :D

0|0
    0|0
    • Enteresan olan nedir acaba? :D Her insan bir şey yaparken yorulur ve dinlenmek ister ve ende bunu söylemek istedim iyilikleri için dinlensinler sağlık daha önemli.

• Düşünceli adam seni :D

• Çok düşünceliyimdir. :D :)

• İzlenmez mi hele son bölüm Jon Snow gidiyor bakalım neler olacak.

0|1
    1|0
    • Keşke spoiler vermeseydin diyecem ama artık iş işten geçti. Haftaya gelecek bölümü acayıp merak ediyorum. :)

• konusu ne acaba

0|0
    0|0
    • Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar'ın kalesi Kıştepesi'nin kuzeyinde, Yedi Krallık'ı koruyan Sur'un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht'ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard'ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar'ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtaları ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

Öneriyorum mutlaka izlemelisin..

• tamam tesekkurler

• Rica ederim iyi geceler.

• Ailece severek izliyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Adamlar en iyisini yapıyor. 10 bölüm çek bir sene meraktan çatlat!

0|1
    0|0
  • o filmi yaz boyunca devam ettirmeliler. 10 bölüm yayınlıyorlar 10 ay ara veriyorlar.

0|1
    0|0
    • Aynen kardeş 10 bölüm nedir bir de 10 ay bekleme süresi insanı acayıp sinir krizine sokar.

• Nedense khallesi ve ak gezenler çok arka planda. şu an krallığı tehdit edenler bunlar.

• değişik, :D kılıfına uydurmalarını bekliyorum

• Bugün kitap temin ettim, 100 e yakın sayfasını okudum sanırım. Dizinin de son bölümü izledim. Fark var kitap ile dizi arasında demişlerdi, bakalım pek bir fark göremedim henüz.

0|1
    0|0
    • İlk sezon aynı gibi zaten ama daha sonradan farklar ortaya çıkacak.Kralların Çarpışmasın'dan itibaren görüceksin farkları.

• Hmm anladım. Bende kitabını okuyarak diziye devam etmek istiyorum ama ilk sezonunkini okuyuncada diziyi izlerken nedense sıkılıyordum.

• Evet kitabın verdiği tadı vermiyor dizi :D

• Evet izliyorum

0|1
    0|0
  • evet ama kitabını da okuyorum:) öyle daha güzel:DD

0|1
    0|0
    • Kitabını okuyorsan diziye ne olacak nasıl ilerliyor her türlü şeyi öğrenmişsindir şimdi :D

• Ne gibi farklar var acaba?

• al kitabı oku dostum ufak tefek şeyler zaten unutuyorsun zamanla;)

• ufff tabiki de :D

0|1
    0|0
  • izliyorum

0|1
    0|0
  • 7-8 sezon olacak dizi
    2018 de biter anca üzülmenize gerek yok

0|1
    0|0
    • Her sezon 10 bölüm yaparlarsa bence o kadar sezon çıkar diye düşünüyorum.

• bir röportajda dizinin yapımcıları demişti 8 sezon istiyoruz diye
      hbo para kazandığı sürece daha erken bitmez.

• Yalnız kim bilir bu dizi sayesinde kaç milyon dolar cebe girmiştir.

• Gelmiş geçmiş en kaliteli dizidir bana göre...Bu yaz son çıkan kitabı da okuyacağım uygun olursam.

0|1
    0|0
  • Bugünkü bölüm çok heyecanlıydı ancak dizi çok kısa sürüyor.

0|1
    0|0
  • Guzel bir dizi...

0|1
    0|0
  • İzliyorum, izlenmeli.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bunu gördükten sonra izlemeyi bıraktım :D http://i.hizliresim.com/vz2X34.jpg

0|0
    0|0
    • Ahahah küçük şeytan öleceğini anladığı için hemen imana gelmiş. :D

• Aynen :D :D

Yükleniyor...