Projem için yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum hadi:)

Arkadaşlar projem için yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum lütfen:D Yoğurt alçak olsanız durakta veya sokakta nasıl bir yaratıcı proje hayal ederdiniz. Gerilla pazarlama olarak nasıl bir birşey yapmayı düşünürdünüz tüketicinin dikkatini çekmek için? aklıma fikir gelmiyo, umarım sizin aklınıza gelir:)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• adını tayyip yoğurt koy kapış kapış gider:)

Projeni tam anlamadım, pazarlamak amaçlımı, yoksa reklam fikri gibi bir şey mi istiyorsun?

0|0
    0|0
    • yok bilinen bir marka zaten yoğurt :D satış arttırmak amaçlı beklenmeyen yerde yaratı fikiriler lazım aslında..

• O markaya ait binlerce boş yoğurt kabını sokakta göze batmıyacak şekilde sağ sola koyarım.Görenlerde aa ne çok seviliyor bu bende alıyım psikolojisine girer.

0|0
    0|0
    • olabilir aslında düşüneim :D

• Bu marlboroyu felan karıştırma ozaman kendi fikrinmiş gibi yap.Mesela yarım kloluk olan o markaya ait kaplara çiçek ekip bunu insanlara ücretsiz dağıtabilirsin.

• Evet evt ekledim bunu fikirlerime:)

• Yoğurda Altın Kat Bak Bakalım Nasıl Kapış Kapış Gider :D

0|0
    0|0
  • Ben olsam şu eskiden Ayran yapan 3 teker Arabalar vardı O yoğurtla köpürte köpürte ayran yapar dağıtırdım.

0|0
    0|0
  • ...yere düşürmek olabilir mi...

0|0
    0|0
  • göze hoş gelen bir ambalaj ve meyveli yoğurt olabilir

0|0
    0|0
  • yoğurt alana süt bedava derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sokak ortasına buz dolabı koyup içini bu yoğurtla doldurmak biraz maliyetli olabilir anca

üç boyulu görsellerle duvar giydirmaleri yapılabilir yada clp ve raketler cam yüzeyinin avantajı kullanılarak buralara buzdolabı giydirmesi yapılabilir

türk usulü yoğurt kabına çiçek dikmek belki dikkat çekici olabilir

0|1
    0|0
    • teşekkürler. bu işten anlıosun:)

• yaz geliyor güneş yanıkları mesela insanları bir parkurda yarıştır sonrasında da yoğurt banyosu gibi bir şey olabilir

yada eski festivallerin vazgeçilmesi yoğurttan ağzınla altın bulma olur

• iyi fikirler evet çok teşekkürler:)

Yükleniyor...