En çok hoşunuza giden film hangisi?

Son zamanlarda internette hiçbir şekilde içime sinecek bir film bulamadım bana böyle son zamanlarda izlediğiniz veya favori filminizi söylermisiniz

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Hayat guzeldir, esaretin bedeli, limitless, zamana karsi, forest gump. Leon. Piyanist. Gladyator. Amelie. Bir ruya icin agit. Up. Panin labirenti 3idiots. kill bill. Mary and max. Truva. Siyah kugu. Kanli elmas :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bollywood a takıl arkadaş son dönemlerde çok iyi işler çıkarıyorlar dhoom serisine bak derim özellikle dhoom3 sonra agent vinod salman khan filmlerine özellikle ek ta tiger wanted bodyguar jai ho sonra amir khan takıl olmadı sarukkhan khan filmlerine takıl çok zevk alarak izleyeceksin benden demesi

0|0
    1|0
  • Sana liste gerek!

0|0
    0|0
  • Mr Brooks adı biraz garip ama çok güzeldir. Aşk Engel Tanımaz (Notting Hill) bunuda seneler önce izlemiştim hoşuma gitmişti. Korku filmi istiyorsan Kadın Avcısı sonuna kadar izlersen bir annelik duygun tavan yapar :)

0|0
    0|0
  • maskeli süvari yi izlemiştim en son fena değildi

0|0
    0|0
  • a moment to remember, son zamanlarda izlediklerim arasında en beğendiğim

1|0
    0|0
  • Çok var

0|0
    0|0
  • Kazak filmleri

izleyin kararınız değişir

0|0
    0|0
  • gerilim seversen The Forth Kind (4. tür ) son zamanlarda izlediğim en gerici film ama film eskimiş ben yeni seyrettim tabi :) 2009 yapımıymış

0|0
    0|0
  • sylverster stallone ilk kan

0|0
    0|0
  • film izlemiyorum

0|0
    0|0
  • kutsal damacana 7

0|0
    0|0
  • Thruman Show

0|0
    0|0
  • çok var da...
    world war z
    moneyball
    Kaçış PlanıThe Next Three Days

0|0
    0|0
  • jonny sins in bir filmi vardı. bahçıvan diye çok güzeldi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Amelie yi izle.Hala bikamadim ben o filmden

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda
    Red like the sky
    Three meters above the sky

0|0
    0|0
Yükleniyor...