Konyali birileri varmi, Konya'da nereleri gezebilirim?

Gezip görebilecegim mutlaka görülmesi gereken yerleri söyler'misinsinz , tesekkürler simdi'den.
Yaz icin gelecegim gezmeye.
^^

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Has Konyalıyım :D Yeni geldim memleketime özlemişim valla.Mevlana, müzeler kesin gezmelisin, tarihi yerler çünkü bunlar.Ayrıca meram bağları var, bir güzel kafa dinlersin.Yemek için düğün ya da sünnet törenine gitmelisin, Konya'nın geleneksel yemek adeti çok iyidir , çok az şehirde bu tarzda adetler vardır, onun haricinde Hacı Şükrü, Dede'nin Yeri, Vav bunlar yemek yenilecek güzel yerlerdir.

0|0
    0|0
    • her yeri gezemiyecegim orasi kesindir ^^
      baska sehirleri'de ugrayacagim

• bakacagiz bakalim.

• Bak bakalım, beğenebilecen mi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• O.o olmaz mı?
    kültür park , Mevlana müzesi ve çeşitli müzeler , bir sürü park ve bahçe , bilim merkezi , yıldız parkı , kyato , sille , meram dere , vs vs.

0|0
    0|0
  • pide salonları

0|0
    0|0
  • Tipin iyiyse kardeşim orda okuyor göndereyim yanına sfdsg başaklı bölüm okuyor bak bence iyi fikir sdgfdsf

0|0
    0|0
  • Mevlana, kule, anıt meydanı, alaaddin tepesi, japon kyoto parkı ve en önemlisi Meram bağları var. Geçen sene gittim ben de.

0|0
    0|0
  • ben varım sana gideceğin yerleri söyleyim çok yer var :)

0|0
    0|0
    • kent plaza şimdi en güzel yer :)

• orada doğudum gezdim , ilçelerini gezmeye başladım :)

• şimdi gezmiyorum ya :)) ayın 15 inde filan işte.

• konya çok güzel yer bir çok gezebileceğin yerler var peri bacalarını gezebilir nemrud dağına çıkabilir oradan da manavgat şelalesine gidebilirsin ha zigana dağlarına da çıkmayı unutma çok temiz havası var temiz hava demişken mudanya ya da uğra

0|0
    0|0
  • Konyayı daha geçen ay gezdim. Mevlana, Allaaddin tepesi meram bağları görülecek yerler. Kulesitede yemek yemelisiniz.

0|0
    0|1
    • tesekkürler. Ben senelerdir gitmiyorum , nasil iyi'mi unuttum ya

• Çok hoş bir şehir. Kulesitede yemek yerken şehrin 360 derece manzarasını görüyorsunuz. (Restorant dönme düzenekli.)

• Önce mevlanaya git sonra alaaddin tepesine sonra zafere sonra kulesiteye :))

0|0
    0|0
  • Mevlana Caddesinde Mevlana Lokantasına gidip Mevlana pidesi yedikten sonra Mevlana Müzesini ziyaret edebilir, Mevlana Üniversitesini gezerken Mevlana şekeri yiyebilirsin

0|0
    0|0
    • not edecegim'de , mevlana sekeri mi var , ilk kez duydum

• ya ben bukadarina dikkat etmedim, resmen dalga gecmissin , olsun aldirmadim ^^

• merama çık.caddeleri gez.bin taranvaya istediğin yerde in.alaadin tepesine çık.tarihi yerleri gez.mevlanaya git.

0|0
    0|0
    • en son gitigimde etli ekmek'ci bir yer vardi oho baya olmustur , billiyormusun hala varmidir duruyomudur

• ünlüyse vardır.yoksa çok daha güzelleri var denk gelin gezerken

• tm.

• Mevlana meram filan gezebilirsin Türbeler filan

0|0
    0|0
    • türbe harici , eglence yerleri falan iyi vakit gecirmek icin yerler?

• Zafere cikarsan epey yer var ama geceleri çıkma derim pek tekin olmaz

• etliekmek yiyip gel bacım baska gidecek bir yer yok :).

0|0
    0|0
    • etli ekmege'de raziyim ben , senelerdir görmedim

• sehiri*

• ama mevlana demiş gel ne olursan gel oraya gittiginde zaten orası çarşı meydanı arkadaşların söyledikleri her yer o sıvarlarda görürsün

Kızlar Ne Diyor 3

• kulesite , kent plaza, alaaddin tepesi, meram , mevlana türbesi , eski garajın oralar falan canım memleketim benim nasıl özledimm :(

0|1
    0|0
    • sende'mi özledin
      not ettim tesekkürler

• anne baba çumra ben meram doğumluyum merkezde ev var kent plazanın yanında annanemler uluırmakta :)

• anladim ^^
      kentplaza'ya giderim kesin, hepsini görecegimi sanmiyorum

• Mevlana türbesi, Meram, Alaattin tepesi.Buraları mutlaka gez

0|1
    0|0
  • Mevlanaya git ve kent plaza

0|1
    0|0
Yükleniyor...