Mısır piramitlerini ve o dönemi anlatan kitap önerebilir misiniz?

Arkadaşlar Mısır piramitlerini ve o dönemin yaşayışı ile ilgili açıklayıcı güzel güvenilir bilgiler veren önerebileceğiniz bir kitap var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olaylar olmadan önce mısıra turistik gezi çok zor ve pahalı değildi.. Sonuçta yıllarca mısıra çalıştım.. Şimdi ne halde bilmiyorum.. Sisi Sevmiyo bizi sonuçta...

Öyle bir turla gidilebilir. Ama Rehbere de dikkat etmek lazım mümkünse kendi imkanlarınızla gezin zira rehberler Mumya filminde ki imhotepti akrep kraldı vs efsaneleri anlatmaya bayılıyorlar.

0|0
    0|0
    • :)) olabilir. Umarım bir gün gitme imkanı bulurum.

• Ne yani memleket görmüş olursun =) Çok okuyan mı bilir çok gezen mi? Paradoksunuda kendince çözersin heheh

Erkekler Ne Diyor 4

• piramitler türkiyeden kaçırılmış diyolla:P
    görmüştüm bazı kitaplar ama ayrıntıları yok aklımda maalesef belgesellerini nette daha rahat bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Olabilir:) Teşekkürler yine de.

• Çin de saklandığı söyleniyor ama araştırmak gerek.Güzel bir kaynak bulursam haber veririm.:)

• aynen var bazı dedikodular ama doğruysa hele çin kolay kolay asla açıklamaz bence;) şimdiden teşekkürler:)

• var ama hepsi ingilizce, okuyabilirsen The History of Nile River müthiş...

0|0
    0|0
    • Nerede bulabilirim? d&r gibi yerlerde var mıdır?

• İst. te oturuyorum.İstanbuldaki kütüphanelere bakayım o zaman.Teşekkürler.

• yani bence de kütüphane en iyi seçenek çünkü bu tarz kitaplar çok pahalı oluyor

• Tanrıların Arabaları...
    Bu konuyla doğrudan alakalı olmasa da birşeyler uyandırır bence sende.İnka uygarlığından filan piramitlerden bahsediyor.

0|0
    0|0
  • Giza , The History of Nile River , Turn The Egypt ama 3 üde ingilizce okuyabilirsen al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...