Günlük tutacağım fakat bir problem var?

Öncedende günlük tutardım sonra günlüğüm birileri tarafından okununca yırttım attım.Şimdi tekrar başlayacagım çok güzel bir ajanda aldım eşantiyon olarak.E bugun 9 Haziran peki ben yırtayımmı önceki günleri yoksa şiir güzel sözler gibi şeylermi yazayim oraya? Şiir defterim ayrı normalde kararsız kaldım yardım bekliyorum..

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• yırtma beğendiğin söz şiir falan yazarsın ya da kendinle ilgili anılarını yazarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çelik kasalar var şifreli 150 lira filan var kale marka al onlardan içine özel eşyalarını koyarsın. 8-10 haneli şifreni de koyarsın sıkıyosa açsınlar :D

Bende günlük + para vb. şeyleri o kasamın içinde tutarım + bunun yanı sıra günlük kilitlenebilir ise mutlaka kilitlerdim. Çelik kasa en garantilisi duvarına monte et veya gardrop gibi yerin içine koy.

1|0
    0|0
    • Evde acılmadıki günlügüm çantama koymuştum o gün çantamdan aldılar salaklar..Kilitli günlük kullandımda şifresini kendim unuttum :D :D Kilitli dolap yaptırmayı düşünüyorum

• Bazı şeyleri çok iyi hatırlarken böyle önemli şeyleri unutabiliyorum :D

• Anlıyorum seni :D

• Arkadaşım, dijital çağda yaşıyoruz. Sen nerde yaşıyorsun?
    Koyarsın şifreyi, dökersin içini...

0|0
    1|0
  • Yırtma gerek yok dolduracak birşeyler elbet bulursun

1|0
    0|0
  • yırtmamalıaın ilewrde bakarsın neyin kafasındaymışım ben dersin :)

0|0
    0|0
  • Bence yırtma emeklerini boşa çıkarma, dediğin gibi şiirler yazabilirsin.Değerlendirmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • şiir defteri, güünlük tutmak, ikisi için ayrı ayrı defter kullanmak. bunlar bana çok uzak şeyler fikrim yok :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bende tutuyordum illa 1 Ocak'tan başlamana gerek yok. İlk sayfasına yazabilirsin. Üstüne tarihini yazarsın; birşey olmaz. Yok diğer sayfalara şiir yazacağım diyorsan olabilir. Amaç, sayfalar boşa gitmesin.

0|0
    0|0
  • ilerde aleyhine delil olarak kullanılabilir :D

0|0
    0|0
  • Bilgisayarda yazın. Şifreli falan. Daha dijital :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende günlük yazıyorum. Hatta kendimi çok mutsuz hissettiğim bir anda eve giderken yolumu değiştirip bir kırtasiyeden almıştım. Yazınca o kadar rahatlamıştım ki.. Hep çantamda durur, biri rahatlıkla alıp okuyabilir yani. Kardeşlerim ilk 3 sayfayı okumuşlar itiraf ettiler. Babamda okumuştu bir kere yırttığım sayfalar düşmüş sanırım. Oda bulmuş.. Edebiyat kitabımın içine koymuş. Bana sürekli diyordu "edebiyat çalış kızım" "çalıştın mı edebiyat" sürekli bir edebiyattan bahsediyordu bende en sonunda gittim edebiyat çalışayım dedim bir baktım içinde benim iğrenç aşk travmalarımın yırtılmış parçaları duruyor. Hemen yok ettim onları :D

1|0
    0|0
    • Ben küçüklüğümden beri yazarım tabi o zamanlar ''sevgili günlük kalktım elimi yüzümü yıkadım kahvaltı yaptım dişlerimi fırçaladım ayşegile gittim eve geldim uyudum'' şeklindeydi :D Benimkinin okunmasını istemem ailemde okumaz ama büyük kardeşlerim o kadar meraklılarki hemen okurlar :D O yüzden bende onlar evdeyken yanımdan ayırmam :)) Hahahahahaha :D Her edebiyat dersinde sırıtırsın artık :D :D

• Çok utanmıştım yaaa gözlerim fal taşı gibi açıldı o günlük sayfalarını görünce, "kahretsiiiiiiiiiinnn" dedimm hemen alıp suyun altına soktum kağıtları okunmayacak hale getirdim. Sonra hamur gibi oldu top haline getirdim.Tuvalete attım sifonu çektim nasıl yok etme hırsı bürüdüyse :D:D
      Evet evet küçükken yazılan günlükler öyle oluyor hahaha ben birde sonuna "bye" yazardım bitince :D:D

• Benimkide okundugunda öyle tepki vermiştim :D :D Hahahahaha :D İyi yapmışsn ama hep hırstan bunlar :D

• yırtma boşver kalsın şiir vs yazarsın başka şeyler yazarsın.

1|0
    0|0
  • Hayatinda gecirdigin en guzel olaylari yaz :) yataginin altina gizle

1|0
    0|0
    • Evde kurcalanmadı malesef arkadaşlarım okudu..Evet aslında bir kısmına şiir bir kısmına olaylar :)

• Ajandadan günlük olmuyor, tecrübe sabit...

0|0
    0|0
    • Kötü olmus seninki bende önceden boş deftere yazıyordum ama bu ajanda çok harika görünüyor bayıldım o yüzden tercih ediyorum..

• Hayırlısı olsun...
      Ben bu sıkıntıları yaşarken çocuktum...

• bende günlük tutacağım :)) ilerde çocuğumuz olunca ne bileyim işte yıllar sonra çok güzel hatıra bizden çocuklarımıza :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...