Bugüne kadar kaç kitap okudunuz? Kaç film seyrettiniz? Kaç tiyatroya gittiniz? Sizi en çok hangi kitap, film ve oyun etkiledi? En son?

Bugüne kadar kaç kitap okudunuz? Kaç film seyrettiniz? Kaç tiyatroya gittiniz?
Sizi en çok hangi kitap, film ve oyun etkiledi
En son gittiğiniz aktivite ve kiminle gittiniz?
Sebepleriyle beraber cevaplarinizi alabilir miyiz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çavdar Tarlasında Çocuklar diğer adıyla Gönülçelen. En sevdiğim kitap. İncedir. 17 yaşında bir delikanlının okuldan atılışı, eve dönemeyişi ve sokaklarda, otelde geçirdiği 3 günü anlatır. O kadar samimidir ki.. O kadar zekice şeyler söyler ki. Kitap sana bir şeyler katıyor. Sanki bir arkadaş ediniyorsun, 3 gününü anlatıyor sana, sonra bir daha dönmemek üzere çıkıyor hayatından. Onunla konuşmak istesen bile konuşamıyorsun. Böyle hissettirdi. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç kitap okumuşumdur bilmiyorum epey fazladır sayısı.
    Kaç film seyrettiğimi de hatırlamıyorum. Ancak sadece sinemaya giderek seyrettiğimiz filmleri soruyorsanız o farklı tabi.
    8 10 kere tiyatroya gitmişimdir. Fazlası da olabilir emin değilim.
    En son beyaz show izlemeye gittik kuzenim ve arkadaşımla.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim cevap icin, turk yildizlarinin ciktigi beyaz show mu yoksa

• Hatırladığım kadarıyla Gökçe, Gökhan Türkmen, eski bir futbolcumuz birde çok çok eskilerden Türkiye ilk dünya kupasına gideceği zaman milli takımda oynayan 2 dede gelmişti.

• Kaç kitap okudum... Oturup saymadım ne yalan diyeyim...
    Bir çok kitaptan etkilendim tabii... Kürk Mantolu Madonna, Foulcault Sarkacı, Atlas Vazgeçti Serisi, Goriot Baba... Tiyatroya gitmeyeli çok oldu... Filmi de sayamam... Ne desem yalan olur...
    En son gittiğim aktivite ile kasıt? TEGV'in eğitimine gittim ve epey eğlendim... Ondan önce de Kardeşim ile sinemaya gittik, (X-Men: Days of the Future Past) verimliydi...

0|0
    0|0
  • bu soruna bakalım kaç kişi cevap verecek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha okunacak çok kitap var diyeyim. Çok bomba cevap verdim ya la.
    Bu kadar şeyin çetelesini tutamam ben.

1|0
    0|0
  • Valla yalan olmasin ama 6 kere tiyatroya gittim 10 12 tane kitap okudum filmleri hatirlamiyorum hepsi 10 aylik bir donemde oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...