Game of Thrones dizisinde favori haneniz hangisi?

Dizide bildiğiniz üzere 7 büyük hane var.Favori hanenizi işaretleyin :) Detay da belirtebilirsiniz.

• Arryn
    0% (0)8% (1)5% (1)Oy Ver
  • Baratheon
    0% (0)17% (2)9% (2)Oy Ver
  • Lannister
    10% (1)8% (1)9% (2)Oy Ver
  • Martell
    10% (1)17% (2)14% (3)Oy Ver
  • Stark
    20% (2)25% (3)23% (5)Oy Ver
  • Targaryen
    60% (6)25% (3)40% (9)Oy Ver
  • Tyrell
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Greyjoy hanesini unutmuşum :/

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Starklardı. Daha ilk bölümlerde ned öldü diye epey üzülmüştüm. Rob u da annesini de sevmezdim, ama Aria ve Bran hatrına aileden vazgeçmiş değilim. Sansaydı sal zaten.

0|1
    0|0
    • Sansa'dan o kadar ümidi kesme yanında Petyr Baelish gibi serinin en zeki karakterlerinden biri var.Sansa ondan öğrendiği gibi en yakınlarını bile satarak çok yükseklere gelebilir.Kim bilir belki Baelish'in sonu Sansa'dan olur.Bu arada spoiler filan değil kendi düşüncelerim arkadaşlar yanlış anlamasın :)

• Ona o ölüm bile tatlı.Joffrey yavaş yavaş ölmeliydi, kazığa oturtularak, derisi yüzülerek, vücudundan parça parça etler kesilerek filan zehirlenmek onun gibi bir insana iyi bir ölüm sayılır.

• Aynen oyle gayet kolay yoldan öldü. :(

• Stark.

0|1
    0|0
  • lannister. diziyi izlemiyorum.

0|0
    0|1
  • Hane tutmuyorum ama favorim Tywin Lannister

0|1
    0|0
    • Ayrıca hane tutmak nedir ya herkes de Stark diyecek tabii aile draması mı bu

• Targaryen

0|1
    0|0
  • Ed Stark ve Tyrion Lannister.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sizi bilmem ama Türkiye de bir çok insanın gönlüne taht kuran "Red Viper"'ı saygıyla anıyoruz.

facebook.com/events/1423192514624561/

0|1
    0|0
  • Cüce :D :D

cut.

0|1
    0|0
  • Martell hanesinden bir çıkış bekliyor olsam da masaya yumruğu finalde Start hanesi vuracak gibi geliyor bana hala.

Hatta düşüncem, Winter is coming with John tarzı birşey yaşayacağımız yönünde.

0|1
    0|0
    • Doran Martell etki edebilir diyorsun yani :) Sinsi ve zeki bir adam.

Evet bende öyle düşünüyorum dediğin gibi Stark'lar finalde masaya yumruğu vuracak.

• Stark

0|1
    0|0
  • Stark ;)

0|1
    0|0
  • half man sadece :D

0|1
    0|0
  • Starklardı ama yalan oldu şimdi Targaryenciyimde sahneleri çok az veriliyor o biraz can sıkıcı.

0|1
    0|0
    • Seneye çok Targaryen sahnesi verirler bu sezonun geçtiği kitaplar kral topraklarını daha çok işlemişti konu olarak bu yüzdendir.

• Bi' zahmet öyle olsun yani.Ejderha ve Akgezenlerinde bolca olduğu sahneler artık gelmeli.

• Aynen bende bekliyorum :)

• Stark sonra Targaryen

0|1
    0|0
Yükleniyor...