Film Tavsiyelerinizi Bekliyorum Gerçekten Güzel Dediğiniz?

Bu Akşam da Bir Film Atak da Gerçekten Güzel Film Bildiğiniz Varsa.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu filim benim çok ilgimi çekti.
    https://www.youtube.com/watch?v=3_24qKF3IYc

Yalansız bir dünyada yaşan insanlar var.Her şeyi açık açığa söyleyen yalanın ne olduğunu bilmeyen.Bir gün filimin baş karakteri yalanı icat ediyor ve bu filim aslında dinede dokunuyor.Bu filimin baş karakteri allahın var olduğunun yalanını söylüyor ve kendi kafasında allahın dileklerini anlatıyor.Ve bu filime o gözle bakılırsa aslında hayati anlatıyor.Severek izlemiştim ve içindeki mesajı her kes farklı anlar ama aslında yalanın gerekli olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eger Tarih ilgini cekiyorsa sana Anne Frank, Schindler's List, ya da The Pianist onerebilirim :)) Ucu de yahudi soykirimini anlatir ve ucunden de cok etkilenmistim :))) Yalniz dikkat, Schindler's List siyah-beyaz bir filmdir :)) Sevmeyenlere duyurulur :)) Bu filmleri dusunurken hem aglar insan, hem de su an Yahudilerin Filistinlilere yaptiklarini dusunup sinirlenir :)) Su siralar kendimle cok celisiyorum:))

0|0
    0|0
    • :) Olsun En Azından Farkındasın Kendinle Çeliştiğinin Çokta Dert Etme :) Piyanisti İzledim Schindler's List Siyah Beyaz İzlemem de Anne Frank'a Bakarım Teşekkürler Önerilerin İçin :)

• Çok fazla var bir tür sec de sen bana yardımcı ol.

0|0
    0|0
    • Tür Fark Etmez İzlenmesi Gerekiyor Dediğiniz Film Olsun da

• Tamam Bunları Not Alıyorum Teşekkürler. Benim En Sevdiklerim Forest Gump, Esaretin Bedeli, Seven Pounds, Fight Club, Will Smith'in Filmleri, Captain Philips, V For Vendetta, Benjamin Button, Taken

• Ben de tesekur ederim.

• the walking dead

0|0
    0|0
  • Korku Komedi Romantik nası bişey istiyosun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...