Gaziantepte olan arkadaşlara soruyorum?

yarın şehir dışından misafirim gelecek benim için özel bir misafir onu götürebileceğim en güzel mekanlar neresi olabilir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• imam çağdaş bakırcılar çarşısı kale ve civarı hamam hayvanat bahçesi ve nizipten antep fıstığı al yolla

0|0
    0|0
    • her hafta antep fıstığını baklavasını adanaya yolluyorum zaten :D bakırcılar çarşısı kale hayvanat bahçesini geçen hafta gezdik yemeği de imam çağdaştan yedik :D
      zeugma parkta kahvaltı yapalım sonra tütün hanı sonra bayazhan sonra da hayal kahvesi diye düşünüyorum da nasıl olur acaba

• zeugma tütün hanı bayazhan hayal kavesi iyidir bence güzel belirlemişsin

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Gökhan yardım eder sana eğer arkadaşın da kızsa..

0|0
    0|0
  • Kebapçı mehmet ustaya götür oradan daha mükemmeli yoktur.

0|0
    0|0
  • katılıyorum arkadasa

0|0
    0|0
    • hangi arkadaşa :)

• imam çağdaş bakırcılar çarşısı kale ve civarı hamam hayvanat bahçesi ve nizipten antep fıstığı al yolla ama hayvanat bahcesi biraz belkı yorucu olur ama gezmek ıcın ıyıdır yas grubunun ne oldugunu bılmedıgımızden dolayı baska yorum yapamıyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 2 yıl önce gitmiştim sanko alışveriş merkezinin çıkışında birçok kafe vardı oralar güzeldi. Yani antepteki tek güzel mekanlar oradaydı diyebilirim. Çok zenginsem bigchef var sankonun içinde orayıda tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bakıcılar çarşıs, zincirli bedestene falan götürebilirsin aa bir de akşam tütük hanı çok güzel oluyor canlı müzik falan..

0|0
    0|0
    • tarihi yerleri ilk geldiğinde gezdirmiştim. tütün hanı dediğin gibi ii olabilir nargile içmeye gidebiliriz. ben sabah zeugma parkta kahvaltı yaparız sonra tütün hanı nargile sonra bayazhan sonra da hayal kahvesi diye düşünmüştüm ama nasıl olur emin olamadım

• bistoda olabilir bayazhanın yemekleri harika ama bistrodan çıkıpta hayale girmek istemem ikiside aynı yerde ne gerek var? bizimkisi karışık ne erkek ark ne de adayı nede normal arkadaş :D

• bu plan ii mi yoksa başka plan da yapabilirim burç park dedeman gibi?

Yükleniyor...