Duygusal erkekler ve yeri geldi mi ansızın şiir okuyan erkeklerden hoşlanır mısınız?

duygusal erkekler sizin için neyi ifade ediyor...gözlerinizin içine sürekli bakarak şiir okuyan erkekleri sever misiniz kızlar..

Güncellemeler:
burdaki yorumların hepsini okudum...ve güzel cevaplar aldım...ama şunu unutmayın...duygusallık ve şiir okumak yaşadığınız sevginin ayakta kalmasını sağlayacak en önemli etkenlerden biridir...bunlar eksik olursa sevgi olmaz...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• kol kola girmiş kezbanlar,

ellerinde nokialar..

başlar arkada, burunlar yukarıda,

siyah çıtçıtlı badisi tam da ortada..

ey kezban kızı kezban, bil ki herkes sana bakar,

sakın ha pas verme, pembecik yanakların yanar..

Biterim bi' okusalar :(

1|2
    0|0
    • şair burada kezbanın içine bir yolculuğa çıkmış..

• Herşey kezban soyunu devam ettirmek için.Sevelim sevilelim... by kezboş.

Kızlar Ne Diyor 10

• 80lerden kalmış entel dantel ayakları ile kız kaldırmaya kalkan sanat sevicisi moron diye düşünürüm..

0|0
    0|1
    • Akdeniz akşamları?

• burdaki yorumların hepsini okudum...ve güzel cevaplar aldım...ama şunu unutmayın...duygusallık ve şiir okumak yaşadığınız sevginin ayakta kalmasını sağlayacak en önemli etkenlerden biridir...bunlar eksik olursa sevgi olmaz...

• İşte duygusuz adamlar bizi bozdu

• Hoşlanmam ya romantik duygusal vs vs hiç sevmem

0|0
    0|0
    • Kırmızı bir kuştur soluğum

Kumral gözlerinde saçlarının

Seni kucağıma alıyorum

Tarifsiz uzuyor bacakların

Kırmızı bir at oluyor soluğum

Yüzümün yanmasından anlıyorum

Yoksuluz gecelerimiz çok kısa

Dörtnala sevişmek lazım.

• duygusal erkekler sevilir

0|0
    0|0
  • çok pis gülerim

0|1
    0|0
    • bence tepki bu olmalı link :D

• ahaahahahaha :O yetişemem evet :( uçun sevgi kelebenkleri :(((((

• yahu arkadaş yokuz diye..keserim alayınızı

• herzamn şiir okumasın o ne öyle yaa sezer cumhur önal gibi :)))

0|1
    0|0
    • burdaki yorumların hepsini okudum...ve güzel cevaplar aldım...ama şunu unutmayın...duygusallık ve şiir okumak yaşadığınız sevginin ayakta kalmasını sağlayacak en önemli etkenlerden biridir...bunlar eksik olursa sevgi olmaz...

• tabiki öyle ama ben cok abartanlardan bahsediyorum

• overc yaparsa hoşuma gider :D

0|1
    0|0
  • ıyhh o ne öyle vıcık vıcık. senede bir yapsın yeter maksat başkalarına hayranlık duymayim. )

0|0
    0|0

• aşırı duygusallık karşısında odunlaşabilirim.abartmasın.

0|0
    0|0

• tabi sen de haklısın kardeş.

• siirle pek aram yok..

0|0
    0|0

• duygusallik tamam,ama siir okumakla yasadigim sevgiyi ayakta tutmak arasinda cok fazla bi baglanti oldugunu düsünmüyorum..ama sizin fikrinize de saygi duyarim..

• okumasın yazılı versin .p

0|0
    0|0

• benle alakalımı bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatta yapmam dediğim şeyi yaptım. Şiir yazdım, okudum. Sonra kendime lanet okudum. Bir daha da yapmam.

0|1
    0|0
  • Böyle bi durumda tepki bu olmalı bence link :D

0|0
    0|0
  • nejat alp geldi aklıma piyanosu ile peşinden koşuyor kızın peşinden :)))))))

0|0
    0|0
  • İster yaz İster oku

Düğünümüze bir kilim doku

Hem yoksulum hem aşık

Sana getirdim bu b o k u :))

0|0
    0|0
  • ıddıa edıyorum cogu sevmez :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...