Film önerin canlar :d (Soru başlığını uzatamadım))?

Başlıkta belli :D Şiiddetle önereceğiniz filmleri bekliyorum :)))

0|0
918

En İyi Erkek Görüşü

• Çok film var.Ne tarzda istiyosun bilemiyorun lakin bir kaç önerim olacak.
    The Dictator-Komedi, Prestij-Aksiyon, Red, Marvel filmleri, Bruce Willis, Jason Statham, Jean Claude gibi ünlü aktörlerin filmlerini izleyebilirsin.Romantik olarak İlk 50 Öpücük, bir de Little Man.Umarim yardımcı olabilmisimdir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• resident evil
    die hard
    terminator
    saw
    hepsi seri halinde birkaç gün oyalar seni

1|0
    0|0
  • En son Gravity i izledim güzeldi.Kore yapımı Virüs güzel di.Açlık oyunları 2 İğrençti 8.2 neyine filmin.Dabbe Cin Çarpması iyi gibiydi.

0|0
    0|0
    • Gravity çook sıkıcıydı, ben bilim kurguyu çok severim normalde o film içimi baydı

• Tamam işte canım mazur gör.Yaşlılık sen de benim yaşıma gel sen de az az karıştırırsın isimleri.

• Ama 6 lı serideki 3. film deki jedi tapınağı baskını öylesine geçiştirlmesi George Lucas İçin asrın topu Auta yuvarlamasıdır bence.Çok daha sinematografik ve Tiyatral bir yaklaşımla film puanını 7.4 den 9.6 ya kadar çekebilirdi.Ama ne yazık ki artık yapılan filmlerin çoğu 13 yaş ve altı kitleye.

• anormal aktivite.

0|0
    1|0
  • prometheus alien 1-2-3 banliyo 13

0|0
    0|0
  • tarzı ne olsun?

0|0
    0|0
  • açlık oyunları (2 serili)

0|0
    0|0
  • türünü söyleyseydin bari

0|0
    0|0
    • Tür önemli değil

• insan belgeseli :D anatomi

• O da olabilir tabi ama kızcagızın dünyasını karartmayalım simdi degil mi:)

• old dogs..

0|0
    0|0
  • Şiddete karşıyım. :\

0|0
    2|0
    • Hmm. Espri. Ok. Kİb. Bye.

• Türkçen berbatmış. Türkçe dublaj önersem bile anlamazsın konusunu. En iyisi sen takıl öyle.

• Türkçem berbatmıymış? Tanımadan yorumlamak.. Valla ne diyim o sadece bir tepkiydi ;) Tamam boşver sağol yine de :)

• hangover

0|0
    0|0
  • ghajini + 3 idiots.

0|0
    0|0
  • "Sweet November" iyi gider.

0|0
    0|0
  • Hem romantik hem aile.hayatimda izlediğim ve beni etkileyen nadir filmler aile babasi Nicolas cage

0|0
    0|0
  • GÜNAH KEÇİSİ =)

0|0
    0|0
    • O da olabilir tabi ama kızcagızın dünyasını karartmayalım simdi degil mi:)

• Düşman Hattı
    Rambo 4
    Yaşamak için öldür
    Wandame

0|0
    0|0
  • amerikan pastası ölmeden önce izlenmesi gereken bir film

0|0
    0|0
  • nabız 2 :D

0|0
    0|0