İngilizceyi iyi öğrenmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım?

Yurt dışına çıkma imkanım yok. İngilizceyi nasıl iyi konuşabilirim? okuduğumu anlıyorum ve yazabiliyorum çok iyi olmasa da. ama konuşmada büyük sıkıntı var. nelerle geliştirebilirm? ve ne kadar sürer? bir arkadaşım 3 yıl kursa gitmiş. bu bana çok uzun bir süre geldi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1. si inligilizce flim izle altyazılı ama ingilizce :)
    2. aşırı derecede listening yap akademik ingilizce istemiyorsan flim listening i yeterli gelir yok şayet toefl ibt tarzı bişey istiyorsan bilimsel makaleleri sesli dinle
    3. şuanda seni yargılamak istemiyorum ama gerçek anlamda intermediate seviyesindesin büyük ihtimal ve bunun için bu siteden başla booksshouldbefree hikayeyi dinlerken oku aynı zaman burası wikipedia gibi bir site ve okuyanların bir çoğu gönüllü hatta hepsi
    4. writting için ise essay yazmaya başla gerçek anlamda olsun essay in :)

0|0
    0|0
    • booksshouldbfree sitesini anlayamadım ben download diyorum indirmiyor ne ki bu

• bu site pdf candle tarzında indire bilirsin istersende online okuyup dinleye bilirsin başlangıç seviyesinde ama dil dönüşü ve listening için iyi yurt dışına çıkmadan önce bunları dinlemiştim hep hatta yine çıkıcam finallerim bittikten sonra yine dinlemeye başlıcam ya da okumaya :)

Erkekler Ne Diyor 5

• konusma öyle ha deyince gelistirebilecegin bir sey degil bakma dil kurumlarının 3 ayda sakır sakır paldır küldür ingilzce konusucanız diye bangır bangır bagırdıklarına aylarca hergün herkesle ingilizce konusup pratik yaparak ancak gelistirebilirsin dilini

0|0
    0|0
  • Lingusta metodu cok iyi ama paralı o yuzden bende farklı bir yol istiyorum halkla ilişkiler okuyorum 3.sinifim ve ingilizce şart :(

0|0
    0|0
  • livemocha die bir site var bir dene istersen

0|0
    0|0
  • İngiltere'ye git

0|0
    0|0
  • uyurken kulaklıkla dinleyip öğrenebileceğin setler varmış araştrmalısın bence braz bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim derdim de aynı. İngilizce film veya dizi izleyebilirsin ama altyazısız. Altyazısı olacaksa da ingilizce olsun. İngilizce düşünmeye, okumaya ve ilerledikçe bir şeyler hakkında yazmaya başla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...