Leyla ile Mecnun izleyen var sizce nasıl bir dizi düşünceleriniz neler?

Leyla ile Mecnun izleyen var sizce nasıl bir dizi düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Bence çok güzel bir diziydi Türkiye'nin görüp görebileceğin tek absürt ve mizah dizisiydi bir daha leyla ile mecnun gibi bir dizi gelmez :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• o dizinin en güzel yanı gerekli mercilerdeki kişilerin anlayabileceğinden daha yüksek bir zeka seviyesinde olmasıydı ki bu yüzden yıllarca yapılan göndermeleri anlamadılar ve bir yaptırım uygulanmadı diziye ne zaman ki gezi olaylarında o malum videoyla açıkca anlattılar bazı şeyleri bitirildi güzelim dizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• daha iyisi yok bence, erdal bakkal, ismail abi muhteşem karakterlerdi ayrı bir sıcaklığı vardı dizinin, ımbd'de iyi puan alması tesadüf değil kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Senin ağzından çıkanla kulağının duydugunun kesiştiği noktada çok isyankarsın o gemi gelecek :(

1|0
    0|0
  • süperdir yaa isail abi favorimmm iş görüşme sahneleri çok hoşuma gidiyo :DD

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bir daha öyle bir dizi gelmez...keşke kalkmasaydı...farklıydı...

1|0
    0|0
  • güldürürken aglatan bir diziydi.. boş zamanlarımda izledigim tek diziydi.

1|0
    0|0
  • İlk bölümleri iyiydi ama bitti.

0|0
    0|0
  • Bir dönem iyiydi sonlara dogru mahvetti şimdi kardeş payı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baska hangi dizi de bir bolum gezegenlikten cikarilmis pluton a ithaf edilmistir ki :') cok cok farkli cok cok guzeldi.. bazilari abartiyosun diyo ama o dizi benim hayatim bee

1|0
    0|0
  • Her karakterine ayrı ayrı bağlandığımız aynı bölümde hem gülmekten hem ağlamaktan ölebileceğimiz mükemmel bir diziydi ama bunu hak etmedi

1|0
    0|0
  • Dehset bir diziydi yerini hic bisey doldurmyor :((

1|0
    0|0
  • Artık 'leyla mecnun' yok, Bende özledim var
    http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU

0|0
    0|0
    • Artık Ben de Özledim de yok 13. bölümünde final yaptı reyting olmadığı için kaldırdılar :( Herkes internet den izledi tabi 23:30 ki diziyi kim izler :/

• int. explorer :D

Yükleniyor...