Yeni defterime ne yazsam? :)

Bazen kendimi mutlu etmek ya da ödüllendirmek için yeni bir defter alırım. Ardından içimi bir heyecan sarar acaba yeni defterime ilk ne yazsam diye. Başta özenle yazdığım yazılar, yaptığım çizimler zamanla bir karmaşaya dönüşür. Yazmaya kıyamadığım defterimi bir de bakmışım can sıkıntısından karalamaya başlamışım... Gerçi o karalamanın bile benim için bir değeri vardır. Yıllar sonra o sayfaya baktığımda karışık kafama hücum eder anılar.
Şu an bir yığın dolusu defterim var, hepsinin içi de dolu dolu :) Bazısı günlük, bazısı şiir defteri, bazısı hikaye defteri, bazısı çizim, bazısı ise şarkı sözü...
Yeni bir şey arıyorum, sizce ne yazsam :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende karar veremiyorum.Bende de senin huyundan var.Defterlere, A4 kağıtlarına falan yazılar yazarım.Yazı yazmayı seviyorum çünkü.Güzel sözler olabilir, şiir, roman, hikaye, fıkra üretebilirsin.Gezi yazıları yapabilirsin.Yapacağın hedefleri yazabilirsin ben mesela hep böyle böyle yapılacak falan diye not düşerim.Ve hedeflerimi de yazarım.Kendi biyografini yazabilirsin.Veya genel kültür defteri yazabilirsin.Tüm öğrendiğin bilgileri oraya yazabilirsin.Yada dua defteri yap.Duaları falan yazabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...