Arkadaşlar 3 günlüğüne İstanbul turuna cikiyorum kesinlikle gormem gereken 3 yeri yazar misiniz :)?

bir kadar kisa zamanda ne yapilir nereler gezilir bilemem yardimci olun bana lütfen Öncelik olarak taksim Florya civarından tavsiyelerde bulunursanız sevinirim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Uc gunluk İstanbul turu olmaz ayrıca taksimi napcksn orasi aksmları guzl oluyo sanirim biraz yabancısınz. Benm tavsiyem beykoza gidin poyraza manzarası superr. Adalara gidin. Beyoglunda miniaturk var orayagidin cok guzl. Eğlenceli bisy yapmak isterseniz vialant a gidin oda eyupde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• istanbulu iyi bilmiyorum florya ne tarafta bilmiyorum ama bence gidebiliyosan oyuncak müzesine mutlaka git:D

0|0
    0|0
  • Üsküdar galata kulesi boğaz köprüsü

0|0
    0|0
  • kız kulesi , taksim, bjk stadı :)

0|0
    0|0
  • boğaz turu miniatürk panorama bykoz
    fenerbahçe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yarın aksam bana mesj at kardesım floryada gezdırıım senı ufak bı guzellık yaparım sana ;) ben hergun ıstanbul turuna cıkıyorum sıkıldım lan artık kucuk sehır candır

0|0
    0|0
  • buraya yazcagına kadar google yazsana çok yer var tarihi egnlence türbe vs türkiyede yaşamıon herlade sen :):)

0|0
    0|0
  • bir erkeğin gitmeyi seveceği en çok yer :D cevabı tahmin ettiğini düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Gop, bağcılar, sultanbeyli

0|0
    0|0
Yükleniyor...