Kore dizileri önerileri neler?

Tatilin yaklaşmasıyla beraber benim için dizi sezonu da açılmış oldu :) Arkadaşlar hem dramatik hem romantik yer yer komik önerebileceğiniz alışılmıştan farklı bir konusu olan Kore dizisi var mıdır acaba :) Biliyorum şimdi hala Kore dizisi mi izleniyor diye muhalefet olanlar çıkacak yalnız onlar mümkünse yorum atmasın :) Favori dizilerinizi bekliyorum benim için unutulmazlar arasına girecek bir tercih olsun istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İtina ile yorum yapan herkese +1 :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kore dizileri izlemiyorum izleseydim önerirdim.

1|0
    0|0
  • I sory love you

1|0
    0|0
  • Napcaksın koniçivaları yaa :D

1|0
    1|0
  • Şimdi de bu K-Pop, Kore-dizi çıktı başımıza ama artı birimi isterim itina ile yazdım. :))

1|0
    0|0
    • ne demek verdim işte dostum aramızda +1 in sözümü olur :)

• +1 şu an hakkettin bence. dizi tavsiyesinden daha önemli bunlar. gençlerin bir aran önce uyanması lazım. bende izliyorum ama dozunun kaçırılmaması gerekiyor. hayırlısı demekten başka elimizden bir şey gelmiyor şimdilik. zaman ayırdığın için teşekkürler:)

• sohbet için bende sana teşekkür ederim.rica ederim. :))

• my sassy girl izle. filmden sorna ilk yarım saat transa geçiyrosun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim favorim "secret garden", tekrar tekrar izlerim. Secret garden'ı izlediysen, "Lie to me" ya da "Love rain"'i de izleyebilirsin. "My girl friend is a gumiho" da çok güzeldi, tavsiye ederim. Dizi izleyesim geldi birden :)

2|0
    0|0
    • Konuları nasıl peki benim aradığım özelliklere göre hangisi en uygundur sence :) evet secret garden ı izledim bu arada :)

• Sevindim :) Keyifle izleyeceğine eminim.

• tekrar teşekkürler:)

• Heartstring, the heirs

2|0
    0|0
    • Konuları nasıl peki. Klasik Kore dizisinden biraz farklı olsun istiyorum. Konular hep tekrarlanıyor gibi geliyor bana. Konuları hakkında kısacık bilgi verebilir misin :)

• The heirs~fakir kız zengin oğlan dizinin bazı bölümleri amerikada geçiyor. Heartstring~platonik aşk gibi.. 49 days ya da playfull kiss i izlemediysen bence önce onları izle :)

• Playfull kiss hatta facebookta kore dizileri diye gir istemedigin kadar cikacak :) YASASIN KORE KARDESLIGI

1|0
    0|0
    • istemediğim kadar çok çıktığı için zaten karar veremiyorum öyle bir sıkıntım var :D playful kiss i izledim ama benim için unutulmaz oldu mükemmeldi diyemiyorum. Çok çok beğenmedim yani. ben daha çok dramatik diziler seviyorum aslında yer yer komedide olacak tabi:) Birde dizilerde konular çok tekrarlanıyor artık ben konusu farklı bir dizi arıyorum var mıdır önereceğin böyle bir dizi :D

• Korean turkte sorabilirsin fb ya da twitten giris yap sor bilen cikar mutlaka

• bakarım teşekkürler:)

• Secret garden.Mutlaka izlemelisin

2|0
    0|0
  • Boy over flowers playful kiss secret garden the princess man düslerimin prensi

0|0
    0|0
  • playfull kiss , dream high , my girlfriend is a gumiho , 3vazgeçilmez kore dizim:)

2|0
    0|0
    • Playfull kiss i izledim zaten :) diğerlerinin konusundan azıcık bahsedebilme imkanın var mı?:) arayışıma hitap ediyor mu kendileri :)

• çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için mutlaka inceleyeceğim :)

• umuyorum -,-

Yükleniyor...