Cumartesi Gecesi İçin Yalnızlara Film Önerileri...?

Şu anda Büyük Budapeşte Oteli'ni yüklemeye çalışıyorum. Aslında Ejderha Dövmeli Kız'ı da izleyecektim, ama yarın çok geç kalkmayacağım. Onun için 03.00'e kadar otursam yeter:))

Sizin önerileriniz neler?

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• Her çocuk özeldir
    -Harika Bir film
    -İzliyorsun
    -Bana Hak Veriyorsun
    -En iyi cevap seçiyorsun
    (beğenirsen lütfen en iyi cevap)
    www.direksinemaizle.com/...cocuk-ozeldir-izle.html

0|0
    0|0
    • Yüklüyorum şimdi. 2 saat 42 dakika diyor, ama çok methettin, izleyeceğim. Beğenirsem de söz en iyi cevap seçeceğim seninkini. Beğenmezsem seçmem ama açık konuşayım :)

• Ahan da seçtim deli çocuk! Filmiz izlemedim, çünkü alerjim var Hint sinemasına. Türk sinemasından da beter. Bunu hem hevesli olduğun hem de beni iyi bir film izleme sitesiyle tanıştırdığın için yaptım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Nabız ı öneririm

0|1
    0|0
  • ne tarz seversin

0|1
    0|0
    • Aksiyon, gerilim, gizem. Aksiyondan kastım patlama çatlama değil, hareket... Daha çok kurguya dayalı filmleri seviyorum.

• kuşları izleyebilirsin kült filmdir, onun dışından lars von trier filmleri iyi geriyo insanı melancholia mesela :D

• dark city:)

0|0
    0|0
    • Hangisiydi o deli kiz :))

• Hafta sonu izlerim belki, ama diğer çocuğunkini en iyi cevap seçmeyi düşünüyorum bu sayfada. O kadar heveslendi :) Onun filmi izlemedim, muhtemelen katlanamam da! Hint sinemasına antipatim var çünkü. Hepsi bir yana da en iyi cevap seçilince puanlar birden fırlıyor mu? Eğer öyle olacaksa açayım bir başlık karala bir şeyler en iyi cevap seçeyim. Hatırlatmayı unutma ama :)

• gerek yok sağol. ben hevesimle değil emeğimle almak isterm

• yeşil yol

0|0
    0|0
  • ghajini
    aashiqui2

0|0
    0|0
  • Biraz eski bir film ama öneririm "Beetlejuice" orjinal adı sanırım Türkçeye çevrilmiş adı ise beter böcek, "Warm bodies" çok güzel bir filmdi onun Türkçe adı yanlış hatırlamıyorsam sıcak kalpler mi atan kalpler mi öyle bişeydi ama emin değilim sen warm bodies diye arat. Onun dışında "butterfly effect" serisini izlemeni öneririm öyle işte :D

0|0
    0|0
    • Butterfly Effect'le Beetlejuice'yi izledim, ötekine bakarım ama biraz aksiyon, gizem tarzı şeyler seviyorum.

• Warm bodies romantik bişey ama 2 kişi arasındaki sevgiyi anlatıyor ama zombiler var filmde çok aksiyon sayılmaz ama hiç yoktan iyidir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...